Sisukord
Arvamus
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Mikk Salu: Reformierakond väljus kapist

2 min lugemist
Mikk Salu FOTO: Toomas Huik / Postimees

«Meil on äärmiselt usaldusväärne pangasüsteem, kusagil maailmas ei ole nii lihtsat ja tarbijasõbralikku pangasüsteemi, näiteks internetipanka,» rääkis Andrus Ansip 2005. aastal. Eile aga selgus, et asjad pole sugugi sellised, nagu peaminister kirjeldas. Selgus, et juhtivad reformierakondlased, Ansipi parteikaaslased ning riigikogu liikmed, ei usalda Eesti pangasüsteemi mitte kübetki ning internetipangandusest pole nad üldse kuulnud.

Tellijale

Sest vaadake ja sirvige prokuratuuri materjale Silver Meikari kaasuse kohta. Meeldetuletuseks, Meikari väitel annetas ta parteile suures koguse raha, mis polnud üldse tema oma, vaid mille ta oli saanud Kalev Lillo käest ja Kristen Michali mahitusel. Skeem oli lihtne: sularaha Lillolt, Meikar pani selle oma kontole ja kandis sealt edasi parteikontole.

Meikari skandaali puhkemise ajal tuvastas ajakirjandus kiiresti ka mitmeid teisi tuntuid parteilasi, kes olid samamoodi üürikeste ajavahemike järel kandnud erakonnale suuri summasid.

28.03.2020 30.03.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto