L, 30.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Kabaree trallib tumedasse tulevikku

, Teatriteaduse tudeng
Facebook
Comments
Esietenduse lõpuaplausis on Vanemuise suures majas publiku ees Merle Jääger (esiplaanil vasakult), Aivar Tommingas, Hannes Kaljujärv, Tanja Mihhailova, Robert Annus, Eva Püssa, haakristiga Markus Luik ja Jaan Willem Sibul.
Esietenduse lõpuaplausis on Vanemuise suures majas publiku ees Merle Jääger (esiplaanil vasakult), Aivar Tommingas, Hannes Kaljujärv, Tanja Mihhailova, Robert Annus, Eva Püssa, haakristiga Markus Luik ja Jaan Willem Sibul. Foto: Kristjan Teedema

Vanemuise uue muusikali «Cabaret» reklaam meelitab publikut lõbusa muusika ja ilusate tüdrukutega, vaatamisel tuleb arvestada aga ka särava fassaadi taga peituva sünge looga.

«Siin linnas on kõigil painajalik soov lõbutseda!» õhkab äsja Berliini jõudnud Cliff Bradshaw (esietenduses Robert Annus) ilusale kabareelauljale Sally Bowlesile (Tanja Mihhailova). Ameerika kirjanik tabab üsna kohe ära meelsuse, mis majanduslikus ja poliitilises segaduses vaevlevas linnas valitseb.

Vanemuise suur saal on muudetud tõeliseks pillerkaaritamise paigaks. Lampidega kaunistatud lavaraamid säravad hiiglaslike jumestuspeeglitena, seda muljet süvendavad läikivhõbedased eesriided, mis panevad saali sillerdama.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles