N, 1.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Vaenatud mänguväljak valmib pea

Jüri Saar
, reporter
Facebook Twitter
Comments
Forseliuse pargis valmib Väikese Karu lasteaia tarbeks ehitatav mänguväljak, mis suurema osa päevast on avalikus kasutuses. Taamal paistva Forseliuse keskuse maja korteriomanikud on aga olnud oma majas lasteaia avamise vastu, mistõttu lasteaia asemel on avatud lastehoid.
Forseliuse pargis valmib Väikese Karu lasteaia tarbeks ehitatav mänguväljak, mis suurema osa päevast on avalikus kasutuses. Taamal paistva Forseliuse keskuse maja korteriomanikud on aga olnud oma majas lasteaia avamise vastu, mistõttu lasteaia asemel on avatud lastehoid. Foto: Margus Ansu

Vastasseis Tartus Forse­liuse keskuses avatud Väikese Karu 140-kohalise lastehoiu ja sama hoone korteriomanike vahel jätkub, kuid see pole takistanud kortermaja akende alla parki mänguväljaku rajamist.

Kiiged, ronilad ja liumäed on juba paigas, kuid pinnasetööd mänguvahendite vahel on veel pooleli. Käsil on muruvaiba istutamine ja sel aastal saab mänguväljak ka piirdeaia. Uute puude ja hekitaimede istutamine jääb kevadeks.

Mänguväljakut rajava OÜ Väike Karu juhatuse liige Marko Silm ütles, et võtab veel nädala-kaks, kuni väljakut saaks kasutada.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles