Sisukord
Arvamus
Postimees
04.04.2020
Eesti Lootuskiiri on, imeravi veel mitte Koroona alistas särasilmse rahva­tantsija Linnahalli korrastamine lükkub teadmata ajaks edasi (3) Koroonakriis sundis testitulemused liikuma reaalajas Siseministeerium maksab juhtidele kopsaka preemia (12) Haige mees sai ravile pärast inimese ründamist Majandus Mari portfell kukkus koroonakriisiga miinusesse (6) Koroonakriisi võimalik võitja Marati juht: saan hakkama ka masina ja leti taga! Välismaa New Yorgis sunnitakse tööle ka koroonahaiged meedikud (1) Stoltenbergi sõnul jätkab NATO Baltimaade kaitsmist nagu alati (6) Raport soovitab harjutada vägede Baltimaadesse toomist (1) Lawrence: raudteel liigub sõjatehnika kiiremini (1) Hodges: Venemaa ei mõtle «sõjas» või «ei ole sõjas» (1) Arvamus Juhtkiri: kiire toiduabi väldib nakatumist Nädala nägu ⟩ Raskete kohtade hirm Piiride nihutajad Komandör kaotas närvi (6) Õige inimene õiges kohas (1) Sport Ville Arikese kolumn: koroonakriis näitab ära sportlaste sisu POSTIMEHE EKSKLUSIIV ⟩ Läti mitmevõistleja rühib Kirdi imelise tööeetika ja eestlaste professionaalsuse abil tagasi tippu Merendus Ehitusloata kaldakindlustus annab Kloogaranna suvilale lisaaega (16) Tallinn Linnahalli korrastamine lükkub teadmata ajaks edasi (3) AK Kaido Kama: õppetunnid, millest ei õpita (26) Mikael Raihhelgauz: põimsus peab edasi kasvama «Koroona» naabrid Kaupo Vipp: teame, aga ei usu (2) EÜS 150: inime on mõõt! (1) Õpetlik isolatsiiniajastu lauamängu Nupukoroona Kunst sinu ümber. Peidetud lugude jutustaja Jaanus Samma (1) Poola suurkuju ja eeskuju NÄDALA PLAAT: Reisialbumid Tallinnast Los Angelesse, Göteborgist Ühendkuningriiki Plaat, mis vaatab mööda (2) Juurikas. Minu eriolukorra päevik Arter Arter ⟩ Suur sõda meditsiini lipulaeva pardal: miks pidi kliinikumijuht ootamatult lahkuma? (19) Kõik lõpeb kord... aga millal? Kohutav reis: avalik rööv ja kriminaalist prints (5) Hiina pikksilm. Huawei P40 Pro: kas saame hakkama Google‘ita? (1) Linn ja auto. Sõiduproov Volkswageni väikse elektrikaga (2) Marati juht: saan hakkama ka masina ja leti taga! Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Evelin Kivimaa: ämmaerakond on alasti

2 min lugemist
Evelin Kivimaa. FOTO: SCANPIX

Ämmaerakonna käitumine Silvergate’i ajal on demagoogia meistriklass. Ma ei mõista, kuidas selline lausvaletamine reformikatel endil südant pahaks ei aja. Samas – kui tõmmata paralleele alkoholitarbimisega, siis harjutamine teeb meistriks. Nii et kui algaja napsitaja oksendab hädiselt köötsides välja kogu sissekallatud joogi pluss sakuska, siis kogenud joodik kallab kõrri üha uusi pitse, aga pähe ei hakka nagu midagi. Saki sissesaamiseks on vaja annuseid üha suurendada.

Tellijale

Ilmselt on poliitikutel nii ka valetamisega – alguses väikesed valged valed, siis piire kompides üha suuremad... kuni rahvale jultunult näkku irvitamiseni, mida ämmaerakond praegu kollektiivselt teeb.

Halloo, kus ma elan? Tunnen ennast sama sürrealistlikult nagu kord kaua aega tagasi, kui taasloodud Eesti Vabariigil olid veel kõrvatagused märjad ning sattusin kuulma raadiouudist, et üks kuritegelik grupeering on Eestis võtnud võimu teiselt kuritegelikult grupeeringult. Siis tekkis mul sama küsimus: kus ma elan? Kas riigikogu või hoopis maffia juhitud riigis? Õnneks on möödunud aastate jooksul Eesti kõrvatagused veidi kuivemaks saanud.

03.04.2020 05.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto