Sisukord
Tartu
Postimees
11.07.2020
Eesti Priit Hõbemägi on valmis minema kultuurikomisjoni vastu kohtusse Eesti lühiuudised Vanglamüüri lammutamine tõi hea üllatuse Kriis suunamudijaid ei murdnud (2) Majandus Analüüs: Tallink kaotas üle kahe miljoni reisija (2) Apple’i aktsia ralli teeb murelikuks, analüütikud soovitavad siiski osta (1) Välismaa AJA PEEGEL. Tunnistajad vaikivad seni Srebrenica ohvrite matmispaikadest Välismaa lühiuudised Arvamus Mihkel Kunnus: hukkamine e-kohtus (5) President Kanye West (3) Tagasihoidlik töörügaja Linnapea salarelv 111 päeva sisekaemust Juhtkiri: tõuksisõit pole lapsemäng (1) Tühista või saa tühistatud: avalikust arutelust sotsiaalmeedia ajastul (2) Sport MMA-eksperdid Vallo Hannus ja Ari Matti Mustonen lahkavad UFC suurt peamatši Ville Arikese kolumn: spordimaailm, mida me veel ei tundnud Tiidrek Nurme andis kogu oma elu jooksmisele (3) Merendus Täna algaval Muhu väina regatil suuri pidusid ei tule Merenduse lühiuudised AK Põhjala võlud ja valud: vana kummitehas võidetakse inimestele tagasi Arter Laevandusjuht Kadri Land: Tundub, et põdesin koroonat juba aasta algul Eesti jälle esirinnas! Mets kaob, mis mühiseb (58) Õiguspsühholoog Talis Bachmann: kui on ainult sõna sõna vastu, siis ei tohiks süüdi mõista (6) Põhjala võlud ja valud: vana kummitehas võidetakse inimestele tagasi «Väina tuled see aasta?» Romantikadisainer – ongi selline amet? Mis on saanud rahvaautost? Škoda Octavia sõiduproovis püüame saada jälile (1) Kuidas voltida periskoopi? Huawei täiustas parimat kaameratelefoni Esimene rokifestival tähistas totaalset vabanemist Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kuraasikas mees ajas kliinikumi õe nutma

4 min lugemist
FOTO: Margus Ansu

Jaanus Kunts räägib oma loo põhjusel, et koostöö meedikute ja kannatanute vahel oleks tulevikus inimlikum. Erakorralise meditsiini osakonna juhataja Kuido Nõmm aga kinnitab, et selles loos oleks kaitset vajanud hoopis tema töötaja.

Tellijale Tellijale

Konflikt Jaanus Kuntsi ja kõne vastu võtnud triaažiõe vahel tekkis pühapäeva lõuna ajal esmalt telefonis, keris tuure üles sama päeva õhtupoolikul, kui Jaanus Kunts oma lapseootel naisega erakorralise meditsiini osakonda (EMO) jõudis, ning jätkus hiljemgi veel käreda telefonivestlusega, milles Jaanus Kunts nõudis kohtumist juhtkonna ja vanemõega ning märkis, et EMO personal peab suhtlemiskoolitusele minema.

«Ma ütlen, mulle ei meeldinud selle õe suhtumine,» meenutab Jaanus Kunts juhtunut. «Ta oli üleolev. Ta pilk oli selline, et mis te minust tahate, et mina tean, kuidas asjad käivad.»

10.07.2020 12.07.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto