Sisukord
Arvamus
Postimees
07.08.2020
Eestlane Beirutis: asi läheb ilmselt veel halvemaks (1) Eesti Seeder kahtleb Parem­poolsete ja nende manifesti siiruses (35) Eesti lühiuudised Klaas Tartumaa alkoholipiirangust: see on poolik lahendus (22) Jurist leidis viisi puuküürnikust vabanemiseks (3) Video ⟩ Vello Lõns sattus lapsena koduõuel õhulahingu tunnistajaks (6) Majandus Kinnisvarainvestorid: Tallinnas on hinnasurve ühes linnajaos Majanduse lühiuudised Kopsaka kahjumiga Tallink jätkab suurkoondamist (6) Välismaa Rootsi otsib rohtu jõukude ohjeldamiseks (13) Välismaa lühiuudised USA ministri Taiwani-visiit vihastab Hiinat (1) Egiptus triivib suure põua poole (1) Arvamus Juhtkiri: doominoefekt erakonnamaastikul (5) Kerttu Kirjanen: kampaaniad ei aita kihutamise vastu (41) Martin Mölder: Isamaale toob edu mõõdukas konservatiivsus (14) Toomas Vapper: Eesti rahandussüsteem peab olema aus ja puhas (1) Henri Kaselo: haldusreformi pool rehkendust on siiani tegemata Karl Kivil: kas vabariiklased suudavad õõnestada Trumpi? (6) Kultuur Veljo Tormise jonn päästis regilaulu Seitse kümnendit plaatidel – pikk ja lai diskograafia 10 tähelepanuväärset heliplaati Veljo Tormise muusikaga Sport Spordi lühiuudised Kahe aeruga kuningad, ühega vaeslapsed Uue olümpiaala uhke areen, mille lõpplahendus pole mägede taga Tartu Tartu ei saa koroonat üksi ohjeldada (11) Miks Skechersi suvejooks vett vedama läks? Sedapuhku saab olema raskem, sest kevadist Eestit pole enam Juuli ületas Raekoja platsi toidu- ja joogikohtade pidajate ootusi Tartu lühiuudised Liugpildid ⟩ Kõik, kõik on uus septembrikuus Koroonauuringu juht Ruth Kalda: terviseameti andmetel on Tartu haiguskolle veel kohalik (9) Pillimeister sättis Eesti suurima kiivrikogu näituseks Karu hingas noorele perele kuklasse (4) Tartuffi juht loodab viroloogiliselt ohtlikul ajal virtuaalsele kinosaalile Meelelahutus Koomiks Sudoku

Vello Vikerkaar: kolhoosnik

4 min lugemist
Vello Vikerkaar FOTO: SCANPIX

Me ostame pikaajalist reklaami ainult neisse väljaannetesse, mis lubavad, et me esineme nende lugudes.» Suhtekorraldusdirektor oli vaevalt 28-aastane, tõeliselt toimekas naisnähvits. Aasta oli 2012 ja me istusime kõrgel linna kohal ühe Eesti suurema ettevõtte luksuslikes ametiruumides, ent mul oli ometi tunne, nagu räägiksin Nõukogude kolhoosnikuga.

Tellijale Tellijale

Vahetevahel teen tööd mõne ajakirja heaks, täites toimetaja rolli, kui õige toimetaja on parajasti ära või valitseb üleminekuperiood, mille on põhjustanud suurt tööjõu voolavust tekitav türanlik omanik. Sel korral paluti mul esindada ajakirja suhtekorraldusinimeste ees.

Ma olen ka läänes näinud, kuidas suhtekorraldajad sama kaarti välja käia üritavad, isegi kui teavad, et see ei anna tulemusi. Väärikas ajakiri vastab libekeelele ikka ühtmoodi: teie ideed on teretulnud, aga kui soovite vorsti vorsti vastu, siis vaadake ise, kuidas hakkama saate.

06.08.2020 07.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto