E, 29.05.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Kilbarid käisid Tartus mängimas

Elina Randoja
, reporter
Facebook Twitter
Comments
«Kuldvillaku» saatest tuttavaks saanud Igor Habal (mustas) sai üksikmängus teise koha, kuid jäi Euroopa meistri tiitlist ülinapilt ilma. Tema kõrval belglane Ronny Swiggers.
«Kuldvillaku» saatest tuttavaks saanud Igor Habal (mustas) sai üksikmängus teise koha, kuid jäi Euroopa meistri tiitlist ülinapilt ilma. Tema kõrval belglane Ronny Swiggers. Foto: Margus Ansu

Taas teleekraanile jõudnud saade «Kuldvillak» on ilmselt nii mõneski tekitanud mõtte, et küll see mälumäng on hea ja lihtne viis raha teenida.

Nädalavahetusel Tartus mälumängu Euroopa meistrivõistlustel osalenud kilbarite sõnul võttis see aga aastaid, enne kui kogunes piisavalt palju teadmisi äramärgitavate tulemuste saavutamiseks.

Karlova gümnaasiumi ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja Tiit Naarits, kes sai individuaalarvestuses parima tartlasena 39. koha, rääkis, et mälumänguga tegelemise algusest läks umbes kümme aastat, enne kui hakkasid tulema paremad tulemused.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles