R, 3.02.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Peep Pahv: rohkem ausat juttu!

Peep Pahv
, sporditoimetuse juhataja
Peep Pahv: rohkem ausat juttu!
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Peep Pahv
Peep Pahv Foto: Peeter Langovits

«Oliver Konsal ei ole Eesti jalgpallikoondisega mingit seost,» kõlas Eesti Jalgpalliliidu infojuhi Mihkel Uibolehe väide, kui Postimees küsis esmaspäeval alaliidu kommentaari narkokuriteo eest vahistatud jalgpalluri kohta. «Alatu on siduda Konsa teemat Eesti koondisega,» leidis jalgpalliliidu president Aivar Pohlak, kes reageeris edasisel jutuajamisel teemale veelgi valulikumalt.

Kummaline – poolteist nädalat varem oli sellesama Uibolehe juhitav büroo saatnud välja pressiteate, kus loeti üles Omaani maavõistlusele sõitvad Eesti koondislased ning eraldi oli märgitud, et Konsa puudub seekord isiklikel põhjustel. Kui tal pole koondisega mingit seost, miks pidanuks teda siis pressiteates eraldi ära mainima?

Jalgpalliliidu meediainimesed ei kirjutanud seda kaugeltki meeltesegaduse ajel. Karjääri jooksul 20 korda koondise särgis väljakule jooksnud Konsa tegi seda viimati tänavu suvel. Jah, tegemist polnud esimese suurusjärgu koondislasega, kuid valitute ringi kuulus ta kindlasti. Oleks ilmselt kuulunud edaspidigi, kui teda poleks narkokuriteoga seoses vahistatud.

Märksõnad
Tagasi üles