Sisukord
Tartu
Postimees
06.07.2020
Estoonlased lahkavad Aivar Mäed tabanud süüdistuste tagamaid (3) Eesti Eesti lühiuudised Riigikogu koguneb arutama töölubade pikendamist Martin Helme lubab uut tooni Riigikülasse tulekivi tooma Majandus Majanduse olukord on halb, aga tulevik pakub lootust Majanduse lühiuudised Välismaa Uued viiruskolded sunnivad tuhanded inimesed koduseinte vahele Välismaa lühiuudised PÕHJALA VAADE ⟩ Noori rõhub stress ja ühiskondlik surve Doonau delta traditsiooniline eluviis taandub mootorimüra ees Arvamus Peatoimetaja Mart Raudsaar: ajakirjandus ei ole kohus (1) Juhtkiri: EKRE ujub jõuliselt vastuvoolu (2) Juku-Kalle Raid: dalai-laama juubelil on paras meenutada, et ükski autoritaarne suurriik ei ole lihtsalt niisama altruistlik Raimond Kaljulaid: kuidas toetada maaomavalitsusi? 5. juuli 1940: valimisetendus algab Kultuur Kapitalist astub kirikusse ja küsib: «Palju maksab?» Elab veel funk Kultuuri lühiuudised Kas on kerge olla noor?* Sport Tänak meelitas Viru rallile oodatust rohkem pealtvaatajaid Spordi lühiuudised Karistused rikkusid Hamiltoni nädalavahetuse Flora võidutses, Trans kurvastas, Paide rõõmustas Tartu Piret Bristol: muutuste arhitektid Ott Kiens: roheline orav Tartu linnapildis Parkide elurikkuse projekt ei taotlegi harjumuspärast ilu Autovabaduse puiestee avanes rõõmsalt ja rahvarohkelt Tartu lühiuudised Koroonaepideemiajärgne aeg hoiab kliinikumi töötajad valvel (3) Värvika ajalooga Kavastu jõeparv sai uue kuue Meelelahutus Koomiks Sudoku

Jüri Laurson: elektrimüüja valik on kõva pähkel

2 min lugemist
FOTO: Kaido Linde montaaž

Nüüd, kui elektrituru avamiseni on jäänud mõni nädal, on elektrimüüjate pakutavad hinnapaketid tekitanud paljudes elektriklientides segadust, peavalu ja stressi. See on ka arusaadav, sest nüüd peab elektri tarbija ise otsustama, missuguselt müüjalt (vahendajalt) elektrit osta.

Tellijale Tellijale

Kinnisel elektriturul pani majandusministeerium ise elektrihinna paika ja tarbijale jäi ainult maksmise mure. Ligi 70 aastat riigi kehtestatud elektri hind on teinud paljud elektritarbijad otsustusvõimetuks ja sellest vabanemiseks kulub aega.

See ise otsustamine ongi raske, sest pärast lepingu sõlmimist ei saa kedagi lepingu sobimatuses süüdistada. Tundub, et elektrilepingu sõlmimisel tuleb igasugustest vääratustest ja haneks tõmbamisest hoidumiseks kasutada kalli advokatuuri abi.

04.07.2020 06.07.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto