N, 21.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Mida vanem, seda parem

, pensionärist ajakirjanik
Facebook
Comments
«Meie aasta Siberis»: julgus olla telepildis loomulik köidab vaatajaid.
«Meie aasta Siberis»: julgus olla telepildis loomulik köidab vaatajaid. Foto: Kanal 2

Kui vaatan Emori edetabelit eelmise nädala telesaadete kohta, pean tunnistama, et see kinnitab elutõde: mida vanem, seda parem (nagu vein või naine). Kvaliteetsemad ja huvitavamad ning samas vanemad on eespool, kära ja kisaga välja reklaamitud enneolematult põnevaid pole kümne hulgas.

Esikohta jagavad «Meie aasta Siberis» ja «Pealtnägija» on omamoodi fenomenid. Tuuli Roosma perega Siberis on pea ainuke uustulnuk ja vist üldse midagi täiesti uut meie telemaastikul (hirmus sõna, aga vastab hästi Eesti telekanalite toodangule). Tuntud inimene uskumatus keskkonnas, lapsed, ilustamata avameelsus. Julgus olla telepildis loomulikuna – järelikult köidab vaatajaid, eriti valdava võltssära taustal.

«Pealtnägija», mis on igal nädalal eetris käinud alates aastast 1999, ei ole ära väsinud nagu tema kaksikvend Eesti Ekspress. «Pealtnägija» tegijad löövad aktuaalsuse ja kõva uurimisega.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles