T, 6.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Jõulupuu tulek tähistab advendiaja saabumist

Jaan Olmaru
, reporter
Facebook Twitter
Comments
Foto: Sille Annuk

Eile varahommikul kell pool kuus kahe kraana ja ühe treileriga alanud operatsioon «Kuusk» päädis peale keskpäeva, kui läbi kerge lörtsi ja vilkuvate politseiautode saatel jõudis raeplatsile tänavune Tartu jõulupuu.

Tartust ligi poolesaja kilomeetri kaugusel Räpina maantee ääres kasvanud 20-meetrise okaspuu tõi kohale firma Bron-Teenindus. Ettevõtte esindaja Gunnar Saksingu sõnul oli puu langetamise ajal liiklus maanteel suletud pea tund.

«Üldiselt läks ilma probleemideta, mõni oks on vaja asendada,» sõnas Saksing ning märkis, et hoopis keerulisemaks kujunes sõit läbi linna. Näiteks Sõpruse ringil nägi treilerijuht kurja vaeva, et hiigelveosega eraldussaarte vahelt läbi saada. «Suured masinad ei mahu seal hästi keerama ilma kuusetagi,» sõnas Saksing, kes on Tartu jõulupuu vedu juhatanud üle kümne korra.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles