P, 24.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Suusaaeg algas kiirelt ja tuisuga

Jaan Olmaru
, reporter
Facebook
Comments
Eile pärastlõunal sõitis Tähtvere puhkepargi rajameister Lauri Silm dendropargis rajatraktoriga sisse esimese suusaraja.
Eile pärastlõunal sõitis Tähtvere puhkepargi rajameister Lauri Silm dendropargis rajatraktoriga sisse esimese suusaraja. Foto: Sille Annuk

Juba eile õhtul esimesi suusatajaid vastu võtnud Tähtvere puhkepark avab tänasest ametlikult suusahooaja – dendropargis on sisse lükatud vabatehnikarada ning laulukaare all alustas tööd suusalaenutus.

«Eks me natuke ajaga võidu jookseme. Parandasime drenaaži, puhastasime rajapõhja ning vedasime oksi ära. Praegu lükatakse veel viimased mullakoormad laiali ja siis saab rajatraktoriga kõik põhjad ära freesida,» rääkis Tähtvere puhkepargi juhataja Jane Jakobson eile hommikul.

Juhataja sõnul sai kaks nädalat kestnud ettevalmistustööde käigus kogu dendropargi rada palju turvalisemaks. Eraldi tõi Jakobson välja kaks kohta, mis on varem suusatajatele eriti meelehärmi valmistanud. Üks neist oli kahe kasepuu vahel kulgenud künklik laskumine.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles