Sisukord
Majandus
Postimees
04.07.2020
Eesti Skulskaja anonüümsusetus tõi tagasilöögi (35) Peaminister tänas kriisi lahendada aidanud inimesi Helme palkas rahapesu asjas appi FBI ja Interpoli eksjuhid Khalilovi auto jäi kord politseile tabamatuks (1) Eesti lühiuudised Tõenäosus Eestis jackpot võita on neli protsenti Patarei hoov avatakse peagi rahvale Majandus Börsidel oli poolaasta, millist pole varem nähtud Mari poolaasta jäi negatiivseks Merenduse lühiuudised Välismaa Macron asendas populaarse peaministri tundmatu ametnikuga Covid-19 ravimi tootja lõikab pandeemiast suurt kasu Välismaa lühiuudised Hongkongi vabadus hävitati üleöö Seletamatu massisurm räsib Aafrika suurimat elevantide populatsiooni Arvamus Juhtkiri: vaktsiinisabas on miljardid inimesed (1) Ülle Harju: Lenin, lõbunaine ja anastussammas (8) Parketikõlblikum, vaoshoitum ja mõõdukam? (8) Raske pea tõstab tüli Meie mees akadeemias (1) Alternatiiv lombakale demokraatiale (2) Sport Eestimaale tiiru peale tegev suusahunt: tahan ala rahvale taas lähemale tuua Kosmonaudid, poliitikud ja sportlased ehk Kelle järgi nimetatakse sporditrofeesid? Spordi lühiuudised Jaanus Kriiski kolumn. Spordi sotsiaalne roll ehk Maarjamäe jalgpallihalli tegelik võimalus Merendus Hara purjenoored seilasid Eesti tippu Merenduse lühiuudised Arter Peeter Mardna: arstina ei saa töötada, arst peab olema (4) Mõelge hoolega, enne kui sportides elu ohtu seate! Onu Bella on paradiisis. Kus on tema pärand? Unistus igavesest elust (1) Pakri saarte ilu pole nõrkadele (1) Soovid kodus süüa nagu restoranis? Külva salatit ka juulis Ootamatult lahe Jazz. Sõiduproov, kus selgub, kui väike saab olla kütusekulu Megamonitor Philipsilt (5) Bikiinimood – paljam kui kunagi varem! Meelelahutus Koomiks Sudoku

Pool miljonit klienti – kaks teenindust

1 min lugemist
Põhiliselt on Eesti Energia klienditeenindusse uut elektrilepingut sõlmima tulnud pensionärid. FOTO: Toomas Huik

Eesti Energia juhatuse liige Margus Rink ütles, et firma on avatud turu lepingute sõlmimiseks palganud juurde ligi sada inimest, Tallinnas avati ka teine klienditeeninduspunkt Lasnamäel, lepingut saab sõlmida postkontoreis, kuid eeloleval nädalal on sellest ikkagi vähe.

Tellijale Tellijale

«Eelmine nädal oli veel hoomatav, aga täna hommikul oli väga hull järjekord,» lausus Rink. Ta ütles, et esmaspäeva hommikul olid inimesed juba kell 8 nende Kadaka tee esinduse ukse taga.

Pikad järjekorrad pole ime, sest Tallinnas ja Harjumaal elab 550 000 inimest, kellest enamik on Eesti Energia kliendid. Firmal on Tallinnas aga vaid kaks klienditeenindust – Mustamäel ja Lasnamäel.

03.07.2020 05.07.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto