Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Rein Kilk soovib jätkata Eesti Sõudeliidu presidendina

Eesti Sõudeliidu presidendi ametis olev Rein Kilk avaldas teisipäevasel juhatuse koosolekul, et on valmis selles ametis jätkama. Esialgu ei ole ühtegi vastaskandidaati üles kerkinud, kuid Kilgi sõnul oleks see igati tervitatav.

Tellijale Tellijale

«Hea oleks, kui keegi veel kandideeriks, kuna praegu oleks vaja leida uut energiat. Olen valmis väitlema ja oma seisukohti kaitsma. Kui peakski keegi teine sõudeliidu presidendiks saama, siis mina jään ala fänniks ja sõudjaks edasi. Oleks tervitatav, kui keegi tuleks kõrvale ja aitaks asja edasi viia,» märkis Kilk.

Samas on praegusel sõudeliidu presidendil juba ka mõtteid, mida tuleks teha, kui ta sellel positsioonil jätkab. «Tuleb leida noori talente ja panna kokku meeste ja naiste uued kaheksapaadid. Korda tuleb saada Pärnu Sõudeklubi asjad. Lõpuni tuleb teha Maidla vallas ehitatav sõudekanal, millest umbes veerand on praeguseks valmis saanud. Valmides saab sellest Põhjamaade suurim spordiobjekt ja seal saaks korraldada nii MK-etappe, noorte MMi kui ka täiskasvanute MMi,» rääkis Kilk.

30.11.2021 01.12.2021
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto