N, 7.12.2023

Hübriidauto pakub säästusõitu

Jaan Olmaru
, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Eile lõuna ajal alustas bussijaama juurest rendiautoga Tallinna poole sõitu üliõpilane Rene Mets. Pildistamise hetkeks oli ta leidnud endale kaaslaseks siiski vaid ühe reisija, mis tähendab, et kummalegi läks sõit maksma 15 eurot.
Eile lõuna ajal alustas bussijaama juurest rendiautoga Tallinna poole sõitu üliõpilane Rene Mets. Pildistamise hetkeks oli ta leidnud endale kaaslaseks siiski vaid ühe reisija, mis tähendab, et kummalegi läks sõit maksma 15 eurot. Foto: Margus Ansu

Autorendifirma Minirent pani sellest nädalast Tallinna ja Tartu vahet sõitma Toyota hübriidautod ning pakub tudengitele säästupaketti, kus ühe otsa sõidu eest tuleb välja käia kuus eurot.

Eelkõige üliõpilastele mõeldud teenuse kasutamiseks tuleb ennast registreerida Minirendi kodulehel. Seda saab teha arvuti, nutitelefoni või ka telefonikõnega. Üksinda sõites on üks ots kolmkümmend eurot, kui tudengid sõidavad aga viiekesi, maksab see ühele inimesele kuus eurot.

«Sul peab olema kehtiv juhiluba, maksad raha ära ja võid kohe sõitma hakata,» selgitas Minirendi asutaja ja üks omanikest Aivo Olev.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles