K, 7.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Õpilased koguvad laatadel heategevuseks raha

Elina Randoja
, reporter
Facebook Twitter
Comments
Forseliuse loodusringi lapsed käisid eelmisel pühapäeval maskeeritult Raekoja platsilt inimesi keskkonnahariduse keskusesse loodusmaja laadale kutsumas ning teevad sedasama ka sel nädalal. Loomamaskid tegid noored ise taaskasutatud materjalidest.
Forseliuse loodusringi lapsed käisid eelmisel pühapäeval maskeeritult Raekoja platsilt inimesi keskkonnahariduse keskusesse loodusmaja laadale kutsumas ning teevad sedasama ka sel nädalal. Loomamaskid tegid noored ise taaskasutatud materjalidest. Foto: Katrin Kello

Kohe varsti vallutavad avaliku ruumi ja kaubanduskeskused kommertslikud jõululaadad, kuid head teha soovijad võiksid jõulukingid osta hoopis õpilaste käest, kes teevad müüdava ise ja vahendusega ei teeni.

Loodusmaja on tänavu kahe õpilaslaada korraldaja, eelmine oli esimesel advendil ning teine tuleb sel pühapäeval. 30 protsenti teenitud tuludest läheb Eestimaa Looduse Fondile Raadile metsloomahaigla rajamiseks.

Loodusmaja direktor Signe Söömer rääkis, et laatadel müüvad nende õpilased ise ning kogu kaup on kas ise või vanemate tehtud. Näiteks oli mõni ema teinud kauneid ehteid või küpsetanud kooki ning lapsed meisterdanud küünlaid, kaarte, linnumaju, valgest savist õnnemadusid ja palju muud.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles