K, 22.03.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Hansson: viimase aja areng euroalal on lootustandev

Andrus Karnau
Hansson: viimase aja areng euroalal on lootustandev
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Eesti Panga president Ardo Hansson ütles, et Eesti olukord on päris hea. Keskmine palk kasvab aastas ligi kuus protsenti, majanduskasv ei ole küll nii kiire, kui tahaks, aga ometi üks kiiremaid euroalal.
Eesti Panga president Ardo Hansson ütles, et Eesti olukord on päris hea. Keskmine palk kasvab aastas ligi kuus protsenti, majanduskasv ei ole küll nii kiire, kui tahaks, aga ometi üks kiiremaid euroalal. Foto: Peeter Langovits

Eesti Panga presidendi sõnul on esimest korda tunne, et kriisist võib välja saada.

Kui neli-viis kuud tagasi tundus küsitav, kas kriis üldse kunagi lõpeb, siis nüüd on kujunenud positiivsete sündmuste ahel. See on esimest korda tekitanud tunde, et kriisist on võimalik välja saada, kinnitab Eesti Panga president Ardo Hansson.

Olete olnud pisut enam kui pool aastat Eesti Panga president ja Euroopa Keskpanga nõukogu liige. Mis teemal oli teie esimene sõnavõtt keskpanga nõukogus?

Märksõnad
Tagasi üles