Sisukord
Arvamus
Postimees
04.07.2020
Eesti Skulskaja anonüümsusetus tõi tagasilöögi (37) Peaminister tänas kriisi lahendada aidanud inimesi Helme palkas rahapesu asjas appi FBI ja Interpoli eksjuhid Khalilovi auto jäi kord politseile tabamatuks (1) Eesti lühiuudised Tõenäosus Eestis jackpot võita on neli protsenti Patarei hoov avatakse peagi rahvale Majandus Börsidel oli poolaasta, millist pole varem nähtud Mari poolaasta jäi negatiivseks Merenduse lühiuudised Välismaa Macron asendas populaarse peaministri tundmatu ametnikuga Covid-19 ravimi tootja lõikab pandeemiast suurt kasu Välismaa lühiuudised Hongkongi vabadus hävitati üleöö Seletamatu massisurm räsib Aafrika suurimat elevantide populatsiooni Arvamus Juhtkiri: vaktsiinisabas on miljardid inimesed (1) Ülle Harju: Lenin, lõbunaine ja anastussammas (8) Parketikõlblikum, vaoshoitum ja mõõdukam? (8) Raske pea tõstab tüli Meie mees akadeemias (1) Alternatiiv lombakale demokraatiale (2) Sport Eestimaale tiiru peale tegev suusahunt: tahan ala rahvale taas lähemale tuua Kosmonaudid, poliitikud ja sportlased ehk Kelle järgi nimetatakse sporditrofeesid? Spordi lühiuudised Jaanus Kriiski kolumn. Spordi sotsiaalne roll ehk Maarjamäe jalgpallihalli tegelik võimalus Merendus Hara purjenoored seilasid Eesti tippu Merenduse lühiuudised Arter Peeter Mardna: arstina ei saa töötada, arst peab olema (4) Mõelge hoolega, enne kui sportides elu ohtu seate! Onu Bella on paradiisis. Kus on tema pärand? Unistus igavesest elust (3) Pakri saarte ilu pole nõrkadele (1) Soovid kodus süüa nagu restoranis? Külva salatit ka juulis (1) Ootamatult lahe Jazz. Sõiduproov, kus selgub, kui väike saab olla kütusekulu Megamonitor Philipsilt (5) Bikiinimood – paljam kui kunagi varem! Meelelahutus Koomiks Sudoku

Heidi Ojamaa: head nuudipäeva

2 min lugemist
Heidi Ojamaa FOTO: Mihkel Maripuu

Kolmekuningapäev on möödas ja jõulukuused põletatud. Tänasest ei ole enam viisakas inimestele uut aastat soovida ilma pudelita. Pooltest vana-aastaõhtul antud lubadustest on nüüdseks loobutud, need on välja sorteeritud kui tänavu mitte saavutatavad.

Tellijale Tellijale

Küll aga saavutasime uuel aastal midagi, mida meie Soome vennad pole saavutanud alates aastast 1998. 31. detsembri südaööks olid elektritarbijad sõlminud müüjatega üle 461 000 elektriostulepingu, mis tähendab, et turu avanemiseks oli lepingutega kaetud 65 protsenti Eestist. 11. detsembrist kuni aasta viimase päevani lisandus ligi 100 000 lepingut.

Aastavahetuseks sõlmitud lepingutest 17 protsenti on tähtajatud ja 83 protsenti tähtajalised – valdavalt sõlmitud pooleks või üheks aastaks.

03.07.2020 05.07.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto