Sisukord
Tartu
Postimees
10.08.2020
«Eesti on ju e-riik. Kuidas siis nii läks?» (21) Eesti Eesti lühiuudised Katastroof nõudis 14 inimese ja lennufirma elu Eesti mee müük kasvas hüppeliselt Majandus Hinnalangus tuleb kasuks jõukamatele (3) Dollar odavnes juuli teises pooles järsult Majanduse lühiuudised Välismaa Minsk jäi ärevalt ootama valimiste järellainetust (5) Välismaa lühiuudised Liibanonlased nõuavad võimukandjate kõrvaldamist (1) Instagrami-aktivistid paljastavad Egiptuse eliidi jõledusi Arvamus Juhtkiri: digiriigi kõikuv kuvand (1) Tuuli Põhjakas: vajalik puhkus «tavalisest» Jürgen Ligi: Martin Helme huvide konflikt (104) Kaarel Vanamölder: kriisikevade õppetund? (2) Lemmit Kaplinski: peatagem raudtee elektrifitseerimine (13) Edward Lucas: õnn väljendada arvamust (4) Kultuur Tartuffi soovitused: traditsioonilised lembeavaldused ja iseäralikud armastuslood (1) Toomiku helged varjundid (14) Sport Anett Kontaveit jahib karjääri teist triumfi Spordi lühiuudised Vundamendi ladumine võttis peatreeneri isegi korraks naeratama Lillemets rassis end üksinda maailmas teiseks, Alver tõukas Balta troonilt Tartu Napsumüügi piirang paneb pubid proovile ja ööklubid kinni (4) Kätlin Konstabel: koroonajooksikud, mõistus ja tunded Unustage rohelised mehikesed! (1) Metsatüli jõudis kohtusse (1) Tartu lühiuudised Ööd on siin mustad ja rahvast kõvasti vähem kui reedeti tavaliselt Raha ajas Naiivi pidajad ja majaomaniku tülli Õed püüavad mitte lasta elul endast üle sõita Kriis tõi juurde hulga linnaaednikke Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kõhubeebide tarkus tuleb tasapisi

4 min lugemist
Hetk ämmaemanda Janne Freimanni võimlemistunnist. Esiplaanil perekooli õpilane Kersti Teder. FOTO: Margus Ansu

Naistekliiniku perekeskuse ämmaemand Anne Ilves seisab seina peale kuvatud slaidi valguses ning räägib vastsündinu hooldamisest nii elavalt, et heledad lokid ümber ta pea muudkui tantsivad.

Tellijale Tellijale

Saalitäis tulevasi emasid ja isasid kuulab teraselt. Üks isa tahab täpset vastust küsimusele, mitu aastat need lapse gaasivalusid leevendada lubavad tilgad ikkagi turul on olnud ning ega neil mingeid kõrvalmõjusid ole.

Anne Ilves seletab gaasitilkade toimimist tillukese inimese soolestikus ja veenab, et ei ole. «Aga muretsemiseks on alati põhjust,» lisab ta asjalikult, endal silmad ja suu kavalalt naerul. «Kui gaasimured saavad murtud, siis tulevad hambavalumured. Ja nii see läheb ...»

08.08.2020 10.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto