K, 7.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Noored konkurendid lisavad Pahapilli naasmisele särtsu

Peep Pahv
, sporditoimetuse juhataja
Facebook Twitter
Comments
Mikk Pahapilli etteasted muutusid iga sooritusega üha emotsionaalsemaks.
Mikk Pahapilli etteasted muutusid iga sooritusega üha emotsionaalsemaks. Foto: Mihkel Maripuu

Mikk Pahapill lasi emotsioonidel möllata – mida kõrgemale tõsteti kõrgushüppe latt, seda suuremat heameelt Pahapill oma õnnestumiste üle tundis. Nii kerkisidki emotsioonid üha kõrgemale ning mõnes hetkes võis ära tunda juba vana head Pahapilli. Seda muljet süvendasid ka mehe tulemused.

Ta jooksis 60 meetrit 7,18, hüppas kaugust 7.36, tõukas kuuli 15.29 ja hüppas kõrgust 2.10. Nelja alaga on tal koos 3423 punkti, mis lubavad tal loota lõpptulemust 6100 punkti kanti. Pole kahtlustki, et selline summa võimaldab neli talve tagasi Euroopa meistriks kroonitud mehel minna täpselt kuu aja pärast järjekordsele EMile Göteborgi.

«Esimese päeva võib kanda positiivsele poolele,» lausus Pahapill. «Hallis oli palju publikut ja teised poisid tegid ka häid tulemusi. Endal olid esimesed kolm ala just sellised, nagu treeningud näitasid, kaugust hüppasin isegi loodetust rohkem. Kõrgushüppes aitas iga kõrguse ületamisega tekkinud emotsioon edasi minna.»

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles