Sisukord
Sport
Postimees
04.07.2020
Eesti Skulskaja anonüümsusetus tõi tagasilöögi (35) Peaminister tänas kriisi lahendada aidanud inimesi Helme palkas rahapesu asjas appi FBI ja Interpoli eksjuhid Khalilovi auto jäi kord politseile tabamatuks (1) Eesti lühiuudised Tõenäosus Eestis jackpot võita on neli protsenti Patarei hoov avatakse peagi rahvale Majandus Börsidel oli poolaasta, millist pole varem nähtud Mari poolaasta jäi negatiivseks Merenduse lühiuudised Välismaa Macron asendas populaarse peaministri tundmatu ametnikuga Covid-19 ravimi tootja lõikab pandeemiast suurt kasu Välismaa lühiuudised Hongkongi vabadus hävitati üleöö Seletamatu massisurm räsib Aafrika suurimat elevantide populatsiooni Arvamus Juhtkiri: vaktsiinisabas on miljardid inimesed (1) Ülle Harju: Lenin, lõbunaine ja anastussammas (8) Parketikõlblikum, vaoshoitum ja mõõdukam? (8) Raske pea tõstab tüli Meie mees akadeemias (1) Alternatiiv lombakale demokraatiale (2) Sport Eestimaale tiiru peale tegev suusahunt: tahan ala rahvale taas lähemale tuua Kosmonaudid, poliitikud ja sportlased ehk Kelle järgi nimetatakse sporditrofeesid? Spordi lühiuudised Jaanus Kriiski kolumn. Spordi sotsiaalne roll ehk Maarjamäe jalgpallihalli tegelik võimalus Merendus Hara purjenoored seilasid Eesti tippu Merenduse lühiuudised Arter Peeter Mardna: arstina ei saa töötada, arst peab olema (4) Mõelge hoolega, enne kui sportides elu ohtu seate! Onu Bella on paradiisis. Kus on tema pärand? Unistus igavesest elust (3) Pakri saarte ilu pole nõrkadele (1) Soovid kodus süüa nagu restoranis? Külva salatit ka juulis (1) Ootamatult lahe Jazz. Sõiduproov, kus selgub, kui väike saab olla kütusekulu Megamonitor Philipsilt (5) Bikiinimood – paljam kui kunagi varem! Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kes särab MMil – Lehtla, Tobreluts või Lessing?

3 min lugemist
Vaatamata hiljuti kimbutanud tervisehädadele on Kadri Lehtla kindlalt MMil Eesti koondise õrnema poole liider. FOTO: Margus Ansu

«Kui ma ütlen, et ettevalmistus maailmameistrivõistlusteks õnnestus maksimaalselt hästi, poleks see õige – alati saab teha paremini. Küll aga võin öelda, et püüdsime teha ettevalmistuse nii hästi kui võimalik,» sõnas Eesti laskesuusatamise koondise peatreener Maris Cakars eile, päev enne Tšehhis Nove Mestos peetava MMi algust. «Tean, et sportlased andsin endast maksimumi, kas sellest piisab aga heade kohtadeni jõudmiseks, saame öelda alles pärast tšempionaadi lõppu.»

Tellijale Tellijale

Esimese aimduse, millises seisus on Eesti suusatajad oma hooaja tähtsaimal võistlusel, saame juba täna pärastlõunal, kui võistluse avalöögina sõidetakse segateade. Eesti saadab rajale Kadri Lehtla, Darja Jurlova, Roland Lessingu ja Kauri Kõivu. Teatud ringkondades tekitas imestust MK-etappidel eestlastest tänavu parima koha saanud Indrek Tobrelutsu kõrvalejätmine, kuid Cakarsil oli sellele selgitus olemas.

«MMi programm on väga tihe ning Tobrelutsul ootab ees väga palju sõite – sprint, jälitussõit, distants ja meeste teade,» loetles peatreener. «Indrek on meie noor veteran, kuid me loodame siin temale.»

03.07.2020 05.07.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto