E, 25.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Andrus Vaarik hakkab kohtunikuks uudishimust

Kaarel Arb
, reporter
Facebook
Comments
Andrus Vaarik
Andrus Vaarik Foto: SCANPIX

Märtsis TV 3 eetris alustavas teleshow’s «Su nägu kõlab tuttavalt» parodeerivad kaheksa tuntud Eesti näitlejat ja lauljat nii siinseid kui ka maailma staare. Sooritusi hindab neljaliikmeline žürii.

Esimene avalikustatud žüriiliige on näitleja ja lavastaja Andrus Vaarik (pildil). «Minu osalus käib selle printsiibi alla, et kes oskavad, need teevad, ja kes ei oska, need õpetavad või hindavad,» kommenteeris Vaarik oma rolli. Ta lisas: «Ma ise olen väga andetu parodist. Ma pole seda väga proovinud – keegi pole nõudnud ega õpetanud. Ma väga imetlen neid inimesi, kellel on selline anne olemas.»

Vaarik ütles, et kuigi tegu on just vokaalse parodeerimise saatega, ei pea ta ennast ka väga musikaalseks. «Ma küll kuulen, kui keegi valesti laulab, ja eriti hästi kuulen ma, kui ise valesti laulan, aga see aparaat mul väga tahtele ei allu. Kui lõpuks allub, siis nõuab see lihtsalt looma tööd, mis ei ole küll takistanud mul ka oopereid ja muusikale lavastamast,» märkis Vaarik ja lisas, et osaleb saates puhtalt uudishimust.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles