L, 3.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Tartu maksab Rock Summerile toetust

Jüri Saar
, reporter
Facebook Twitter
Comments
Rokkiv linnapea Urmas Kruuse kiitis kunagise Rock Summeri tähendust ja leidis, et kindlasti võiks Tartu linn selliseid üritusi toetada. Fotomeenutus 2007. aasta Postimehe päevalt.
Rokkiv linnapea Urmas Kruuse kiitis kunagise Rock Summeri tähendust ja leidis, et kindlasti võiks Tartu linn selliseid üritusi toetada. Fotomeenutus 2007. aasta Postimehe päevalt. Foto: Sille Annuk

Tartu linnavalitsus otsustas maksta tuhat eurot toetust Rock Summeri 25. aastapäeva kontsertidele Tallinnas, põhjendades, et see on väga hea võimalus korraldada pealinnas Tartu mainekujunduskampaania.

Raha eraldamine on ette nähtud linnavalitsuse reservfondist, sellise otsuse langetas linnavalitsus eile, olles üleeile otsustanud saata Rock Summeri korraldajatele vastava kinnituskirja.

Üleeilse kohta on dokumenteeritud, et linnavalitsus otsustas «olla nõus toetama mittetulundusühingut Summeri Korraldamise Klubi 1000 euroga Rock Summeri 25. aastapäeva kontsertide korraldamisel 15.-16. juunil 2013 tingimusel, et samal perioodil viiakse kontserdipaigas läbi Tartu mainekampaania».

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles