Sisukord
Tartu
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Tamme kooli riigistamise üksikasjad veel ei selgu

2 min lugemist
Nooruse 9 maja, kuhu peab pärast remonti kolima Tamme kooli gümnaasiumiosa. FOTO: Sille Annuk

Tartu volikogule esitatud kokkuleppeprojekt Tamme gümnaasiumi riigistamiseks jätab õhku palju küsimusi, sest kokku lepitakse esialgu vaid läbirääkimiste jätka­mises.

Tellijale

Tartu linnavalitsuse poolt volikogule saadetud eelnõu sellise kokkuleppe sõlmimiseks on jätk 18. jaanuaril haridus- ja teadusministeeriumi ning Tartu linna vahel sõlmitud ühiste kavatsuste leppele, millega pooled võtsid endale kohustuse alustada läbirääkimisi eraldiseisva gümnaasiumina tegutseva Tamme gümnaasiumi pidamise riigile andmiseks ja Nooruse 9 asuva hoone ümberehituseks.

Volikogult uue kokkuleppe sõlmimiseks luba küsides märgib linnavalitsus, et lepingueelsete läbirääkimistega on jõutud etappi, kus Tartu linnal on võimalik ministeeriumiga kokku leppida eraldiseisva gümnaasiumina tegutseva Tamme gümnaasiumi pidamise riigile üleandmise ning Nooruse 9 hoone rekonstrueerimise tegevuskava ja -põhimõtted.

28.03.2020 30.03.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto