R, 2.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Kaarel Jõeväli jäi debüüdiga rahule

Peep Pahv
, sporditoimetuse juhataja
Facebook Twitter
Comments
Kaarel Jõeväli EMil.
Kaarel Jõeväli EMil. Foto: Marko Mumm/EKJL

Karjääri esimesel tiitlivõistlusel osalenud Kaarel Jõeväli tundis rahulolu, et suutis läbida võistluse suuremate prohmakateta. «Olin esimest korda sellisel võistlusel ning suutsin säilitada külma pea,» sõnas ta.

Jõeväli kogus kahepäevases võistluses 5841 punkti, mis on 58 silma vähem kui veebruari alguses Tallinnas püstitatud isiklik rekord. Tegelikult oli rekordi ületamine kuni viimase alani võimalik, ent 1000 meetri jooksu tulemus jäi kesiseks. «Juba teivashüppe ajal tundsin, et jalg kisub krampi. Jooksu ajal segasid need päris palju,» rääkis ta. «Kokkuvõttes oli aga hea võistlus, suutsin hoida oma taset. Rada oli siin selline, millel väga hea võistelda.»

23-aastane Jõeväli suutis tänavu talvel astuda arengus korraliku sammu. Samas on teda peetud just rohkem seitsmevõistluse meheks kui kümnevõistlejaks. Spordimees kinnitas, et oma hinges ei taha ta sellega nõustuda.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles