L, 3.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Toobal kurjustab: miks on Seppik jälle ERRi saates?

Oliver Kund
, reporter
Facebook Twitter
Comments
Priit Toobal
Priit Toobal Foto: Mihkel Maripuu / Postimees

Ringhäälingunõukogu liige Priit Toobal saatis ERRi juhtkonnale arupärimise, miks kutsuti «Kahekõne» saatesse Keskerakonna skandaali lahkama endine erakondlane Ain Seppik, kes oli samas rollis ka aasta tagasi. Nüüd tahab Toobal üle vaadata «Kahekõne» külaliste nimekirja läbi ajaloo, et kontrollida ERRi erapooletust intervjueeritavate valikul.

«See oli pigem erakonna peasekretäri kurblik kaebus, et miks te võtate teist korda Ain Seppiku Keskerakonna üle arutama, kui ta ei ole Keskerakonna liige. Võtke pigem mõni keskerakondlane,» kirjeldas kirja sisu ERRi juhatuse esimees Margus Allikmaa.

Saates muudatusi ei tehtud, sest meeskonnal on õigus ise valida teema ja külalised, kuni ei eksita seaduse, eetikakoodeksi, ERRi regulatsiooni või hea tava vastu. «Minu hinnangul on sellega kõik korras,» kirjutas Allikmaa Toobalile saadetud vastuses.  

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles