R, 9.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Nukuteatri kohvikupidaja: üüri maksmata jätmine on põhjendatud

Oliver Kund
, reporter
Facebook Twitter
Comments

Nukuteatri ruumides ilma üüri ja kommunaalkulusid tasumata kohvikut pidava Profood Invest OÜ juhi Kert Kivistiku sõnul on seesugusel kokkuleppel objektiivsed põhjused.

Kivistik selgitas, et alates 2009. aastast nukuteatris tegutseval kohvikul on teatri juhtkonnaga olemas kirjalik kokkulepe, mille sisu seisneb selles, et nukuteater ei küsi kohvikult üüri ega kommunaalmakseid, vastutasuks on teatris soodsate hindadega kohvik töötajatele ja külalistele. Selline kokkulepe tehti, kuna vastasel juhul on kohvikul keeruline kasumlikult toimida.

«Viimase, 2012. aasta kahjum oli umbes 6500 eurot. Detsembrikuu oli ainuke kuu aastas, mis tootis plussi – üldiselt on kohvik kogu aeg miinusprojekt olnud,» väitis Kivistik. «Oleme mitmel korral teinud ettepaneku säärastel tingimustel seal tegevus lõpetada. Aasta alguses panimegi kohviku kinni, kuna see ei ole kasumlik. Kaks nädalat hiljem teatrijuhi palvel siiski avasime taas.»

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles