K, 7.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Veebisait õpetab endast lugu pidama

Aime Jõgi
, reporter
Facebook Twitter
Comments
Maris Laidre ütleb, et iga inimese käitumine, iseloom, maailmavaade ja välimus teevad tast selle, kes ta on – tema enda. «Me kõik peaksime oma erilisust väga kõrgelt hindama ning mitte püüdma olla kellegi teise moodi,» sõnab ta. Sellest tõdemusest sündis portaalile pealkiri Eriline.ee.
Maris Laidre ütleb, et iga inimese käitumine, iseloom, maailmavaade ja välimus teevad tast selle, kes ta on – tema enda. «Me kõik peaksime oma erilisust väga kõrgelt hindama ning mitte püüdma olla kellegi teise moodi,» sõnab ta. Sellest tõdemusest sündis portaalile pealkiri Eriline.ee. Foto: Erakogu

Tantsupedagoog Maris Laidre on üks neist, kes on uue, söömishäiretele keskendunud veebiportaali loomise taga. Ta meenutas, et ajal, mil tema oma probleemiga maadles, tundis ta niisugusest eestikeelsest keskkonnast väga suurt puudust.

Internetilehekülg www.eriline.ee jagab infot söömishäirete avaldumise vormide kohta, pakub juhiseid, kust abi leida, ning selgitab, mida kujutab endast tervenemisprotsess.

Ka on seal pööratud tähelepanu noorsportlastele ja meestele ning just meeste osa on peagi täiendust saamas. Lisandumas on eakatele, rasedatele ja imetavatele emadele mõeldud teemaplokid. Tulevikus on plaanis sisse seada foorum, kommenteerimise võimalus ning spetsialistidele küsimuste esitamise koht.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles