Sisukord
Tänane leht
Postimees
10.08.2020
«Eesti on ju e-riik. Kuidas siis nii läks?» (20) Eesti Eesti lühiuudised Katastroof nõudis 14 inimese ja lennufirma elu Eesti mee müük kasvas hüppeliselt Majandus Hinnalangus tuleb kasuks jõukamatele (3) Dollar odavnes juuli teises pooles järsult Majanduse lühiuudised Välismaa Minsk jäi ärevalt ootama valimiste järellainetust (5) Välismaa lühiuudised Liibanonlased nõuavad võimukandjate kõrvaldamist (1) Instagrami-aktivistid paljastavad Egiptuse eliidi jõledusi Arvamus Juhtkiri: digiriigi kõikuv kuvand (1) Tuuli Põhjakas: vajalik puhkus «tavalisest» Jürgen Ligi: Martin Helme huvide konflikt (99) Kaarel Vanamölder: kriisikevade õppetund? (2) Lemmit Kaplinski: peatagem raudtee elektrifitseerimine (14) Edward Lucas: õnn väljendada arvamust (4) Kultuur Tartuffi soovitused: traditsioonilised lembeavaldused ja iseäralikud armastuslood (1) Toomiku helged varjundid (14) Sport Anett Kontaveit jahib karjääri teist triumfi Spordi lühiuudised Vundamendi ladumine võttis peatreeneri isegi korraks naeratama Lillemets rassis end üksinda maailmas teiseks, Alver tõukas Balta troonilt Tartu Napsumüügi piirang paneb pubid proovile ja ööklubid kinni (4) Kätlin Konstabel: koroonajooksikud, mõistus ja tunded Unustage rohelised mehikesed! (1) Metsatüli jõudis kohtusse (1) Tartu lühiuudised Ööd on siin mustad ja rahvast kõvasti vähem kui reedeti tavaliselt Raha ajas Naiivi pidajad ja majaomaniku tülli Õed püüavad mitte lasta elul endast üle sõita Kriis tõi juurde hulga linnaaednikke Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kerli edu valem on sisemine rahu

6 min lugemist
Kerli FOTO: Brian Ziff

Elvas sündinud ja praegu Californias elav Kerli rühib pikkamisi, kuid kindlat muusikamaailmas ülespoole. Värske Playboy (ikka see Ameerika originaal) juhatas intervjuu temaga sisse lausega, et Kerli on üks maailma suurimatest popstaaridest, kellest te pole kuulnud. Kaks Billboardi tantsutabeli esikohta, palad Tim Burtoni filmides. Hea küll, see pole ehk päris tipp, kuid on väga lähedal sellele. Äsja ilmus Kerlil värske ja meeleolukas, tantsulist gooti-poppi sisaldav EP «Utopia».

Tellijale Tellijale

Reibas ja rahulik Kerli on intervjuu ajal telefoniliini teises otsas oma Los Angelese kodus vannitoas ja vaatab aknast välja. Aknast paistavad Hollywoodi mäed. Ilmakuulsa Hollywoodi märgi ees kasvab aga üks väga suur puu ning see varjab märgi enda ära. Kerli kinnitab rahulikult, et see ongi tema jaoks ideaalne, sest parema meelega vaataks ta tegelikult niikuinii metsa. Selline sissejuhatus näibki olevat täpselt Kerli stiilis. Ehk siis suhtumine suisa imeasjadesse nagu tavalistesse ning samas ka vastupidi. Temaga rääkides süveneb minut-minutilt tunne, et tegu on piigaga, kes elab küll osalt omaloodud muinasjutumaailmas, kuid vaatamata sellele hoiab pea selge ja rahuliku ning jalad kindlalt maas. Igal juhul on tegemist äärmiselt pühendunud artistiga, kelles peitub oluliselt rohkem, kui pelgalt glamuurikanalite hooajaline täitematerjal.

Kerli, sa oled viimasel ajal andnud kõvasti intervjuusid, aga eesti keeles ilmselt küll mitte?

08.08.2020 10.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto