Sisukord
Tänane leht
Postimees
04.04.2020
Eesti Lootuskiiri on, imeravi veel mitte Koroona alistas särasilmse rahva­tantsija Linnahalli korrastamine lükkub teadmata ajaks edasi (3) Koroonakriis sundis testitulemused liikuma reaalajas Siseministeerium maksab juhtidele kopsaka preemia (12) Haige mees sai ravile pärast inimese ründamist Majandus Mari portfell kukkus koroonakriisiga miinusesse (6) Koroonakriisi võimalik võitja Marati juht: saan hakkama ka masina ja leti taga! Välismaa New Yorgis sunnitakse tööle ka koroonahaiged meedikud (1) Stoltenbergi sõnul jätkab NATO Baltimaade kaitsmist nagu alati (6) Raport soovitab harjutada vägede Baltimaadesse toomist (1) Lawrence: raudteel liigub sõjatehnika kiiremini (1) Hodges: Venemaa ei mõtle «sõjas» või «ei ole sõjas» (1) Arvamus Juhtkiri: kiire toiduabi väldib nakatumist Nädala nägu ⟩ Raskete kohtade hirm Piiride nihutajad Komandör kaotas närvi (6) Õige inimene õiges kohas (1) Sport Ville Arikese kolumn: koroonakriis näitab ära sportlaste sisu POSTIMEHE EKSKLUSIIV ⟩ Läti mitmevõistleja rühib Kirdi imelise tööeetika ja eestlaste professionaalsuse abil tagasi tippu Merendus Ehitusloata kaldakindlustus annab Kloogaranna suvilale lisaaega (16) Tallinn Linnahalli korrastamine lükkub teadmata ajaks edasi (3) AK Kaido Kama: õppetunnid, millest ei õpita (29) Mikael Raihhelgauz: põimsus peab edasi kasvama «Koroona» naabrid Kaupo Vipp: teame, aga ei usu (3) EÜS 150: inime on mõõt! (1) Õpetlik isolatsiiniajastu lauamängu Nupukoroona Kunst sinu ümber. Peidetud lugude jutustaja Jaanus Samma (1) Poola suurkuju ja eeskuju NÄDALA PLAAT: Reisialbumid Tallinnast Los Angelesse, Göteborgist Ühendkuningriiki Plaat, mis vaatab mööda (2) Juurikas. Minu eriolukorra päevik Arter Arter ⟩ Suur sõda meditsiini lipulaeva pardal: miks pidi kliinikumijuht ootamatult lahkuma? (19) Kõik lõpeb kord... aga millal? (1) Kohutav reis: avalik rööv ja kriminaalist prints (5) Hiina pikksilm. Huawei P40 Pro: kas saame hakkama Google‘ita? (1) Linn ja auto. Sõiduproov Volkswageni väikse elektrikaga (2) Marati juht: saan hakkama ka masina ja leti taga! Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Lusti tervele perele

2 min lugemist
Kahe erineva maailma kohtumine: sookoll Shrek ja printsess Fiona ehk Sepo Seeman ja Nele-Liis Vaiksoo. FOTO: Nukuteater

«Shreki» loosse on sisse kirjutatud paras annus lustakust, kuid üks asi on animatsioon ja teine kogu lugu lauludes, tantsudes ja elusuuruses. Loo tõmbab kohe käima pisiintriig, kui Shreki loo jutustamisele lõikab vahele printsess Fiona lugu, andes aimu, et neid kaht väga erinevast maailmast pärit tegelast võib teineteisega märksa rohkem siduda kui esmapilgul arvata võib.

Tellijale

Lavakujundus näib algul tagasihoidlik, kuid värvikad karakterid ja esitus täidavad suure lava samm-sammult. Päris väikesed lapsed väsitab kaks ja pool tundi ära, kui tahes kaasakiskuv laval toimuv on või ei ole, kuid nelja-viiesed peavad vapralt vastu ja varasemal filmikogemusel on selles oma osa.

Ehkki suurem tähelepanu muusikali etendumise eel on olnud Sepo Seemani sookolliks grimeerimisel, raskel maskil ja kehaballastil, on vähemalt sama suur roll eeslit etendaval Mart Müürisepal, kel tuleb sageli peaaegu sõna otseses mõttes nahast välja pugeda, et Shreki tähelepanu ära teenida.

03.04.2020 05.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto