Sisukord
Sport
Postimees
06.07.2020
Estoonlased lahkavad Aivar Mäed tabanud süüdistuste tagamaid (2) Eesti Eesti lühiuudised Riigikogu koguneb arutama töölubade pikendamist Martin Helme lubab uut tooni Riigikülasse tulekivi tooma Majandus Majanduse olukord on halb, aga tulevik pakub lootust Majanduse lühiuudised Välismaa Uued viiruskolded sunnivad tuhanded inimesed koduseinte vahele Välismaa lühiuudised PÕHJALA VAADE ⟩ Noori rõhub stress ja ühiskondlik surve Doonau delta traditsiooniline eluviis taandub mootorimüra ees Arvamus Peatoimetaja Mart Raudsaar: ajakirjandus ei ole kohus (1) Juhtkiri: EKRE ujub jõuliselt vastuvoolu (2) Juku-Kalle Raid: dalai-laama juubelil on paras meenutada, et ükski autoritaarne suurriik ei ole lihtsalt niisama altruistlik Raimond Kaljulaid: kuidas toetada maaomavalitsusi? 5. juuli 1940: valimisetendus algab Kultuur Kapitalist astub kirikusse ja küsib: «Palju maksab?» Elab veel funk Kultuuri lühiuudised Kas on kerge olla noor?* Sport Tänak meelitas Viru rallile oodatust rohkem pealtvaatajaid Spordi lühiuudised Karistused rikkusid Hamiltoni nädalavahetuse Flora võidutses, Trans kurvastas, Paide rõõmustas Tartu Piret Bristol: muutuste arhitektid Ott Kiens: roheline orav Tartu linnapildis Parkide elurikkuse projekt ei taotlegi harjumuspärast ilu Autovabaduse puiestee avanes rõõmsalt ja rahvarohkelt Tartu lühiuudised Koroonaepideemiajärgne aeg hoiab kliinikumi töötajad valvel (3) Värvika ajalooga Kavastu jõeparv sai uue kuue Meelelahutus Koomiks Sudoku

Võrkpallihooaeg kulmineerub Pärnu ja Selveri duelliga

2 min lugemist
Pärnu meeskonna trump on peatreener Urmas Tali sõnul nende ühtsus. FOTO: Urmas Luik/Pärnu Postimees

Neljapäeval algava Eesti võrkpallimeistrivõistluste finaalseeriaga panevad kodusele võrkpallihooajale punkti Pärnu Võrkpalliklubi ja Tallinna Selver. Pärnu peatreener Urmas Tali peab oma meeskonna trumbiks ühtsust. «Ühtsuses peitub meie jõud. Meil pole sellist meest, kes lööks mängus 50 tõstet ära, seetõttu tuleb koormus ära jaotada,» sõnas Tali. Kui Pärnu edenes poolfinaalist Tartu Bigbanki vastu edasi kindla 3:0 ülekaaluga, siis Selver pidi TTÜga pidama neli kohtumist.

Tellijale Tellijale

«Arvan, et Selver on Argo Meresaare ja Kristjan Õuekallase näol tugevamaks muutunud, aga usun, et tuleb üsna tasavägine võitlus,» ütles Tali finaalivastase kohta. Teatavasti vaevasid mõlemat Selveri raudvara vigastused, mistõttu pole nad saanud meeskonda hooaja kõikides tähtsamates mängudes aidata.

«Meresaart vigastus enam ei sega, Õuekallas mängib seeria ära ja läheb siis põlvelõikusele. Poolfinaalis hüppeliigest vigastanud Andri Aganits tuleb pühapäeval teises mängus kindlasti väljakule, neljapäeva osas veel täit kindlust pole,» andis Selveri juhendaja Avo Keel olukorrast ülevaate. Samuti ootab lõikus libero Asko Esnat, kes, hambad ristis, hooaja lõpuni ära mängib ning seejärel samuti operatsioonilauale läheb. Pimesoolelõikusel käinud Hindrek Pulk peab aga hooaja lõpuni palliplatsilt eemale jääma.

04.07.2020 06.07.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto