Sisukord
Eesti
Postimees
07.04.2020
Välistööjõu kärpimise plaan räsib peale põllumajanduse ehitust ja tööstust (20) Eesti Viirusanalüüsid jätavad küsimused õhku Eesti lühiuudised Mask võib anda võltsi turvatunde Lahutatud vanemad jäävad eriolukorras laste jagamisel hätta Koroonahirm kiirendas postiringi tunni võrra Majandus Töötuid tuleb esialgu juurde tasapisi Töötasu hüvitisele joosti tormi Majanduse lühiuudised Tallinki uue laeva ehituse algust tähistati videopeoga Autotööstust ähvardab ajaloo suurim kriis Välismaa ELi tööhõiverahastu Eestit esialgu ei huvita Välismaa lühiuudised KOHALIK VAADE. Serbia valitsus võitleb viiruse asemel ajakirjanikega Koroonaviirus sundis Boris Johnsoni haiglavoodisse Arvamus Juhtkiri: maskid ja testid Aimar Altosaar: solidaarsuspuudest Veikko Maripuu: kelle häda on suurem? Ove Sander: kitsa ringi matused eriolukorras järgivad piiranguid Andres Herkel: ärge loovutage kontrolli Kultuur Tühjuse poeesia 2: Veronika Kivisilla (1) Uus rakendus lubab revolutsiooni videovaatamises ARVUSTUS. Moraalsed värdjad nunnuäris Sport Janar Talts: köögipoolt korras hoida on palju raskem kui mängida ERRi spordiboss Rivo Saarna: erameedia tegi olümpiaõigusi omandades vea Tervis Psühholoogiliselt pingeline eriolukord rõhub vaimsele tervisele Tervise lühiuudised Tartu Ärajäetud reiside eest raha tagasi saamises valitseb segadus Artur Kuusi karikatuur: kuidas lapsed lasteaeda saata. Linn lükkab investeeringuid edasi, palkade kallale veel ei lähe Päästjaile teevad muret kulupõlengud ja rahvakogunemised Marju Lauristin nihutas ja nihutab piire ühiskonnas ja inimestes, aga pani tudengi ka punastama Tartu Agro läks 1,2 miljoni euro pärast kohtusse Eesliinil patrullpolitseinik Timo Reinthal arvestab võimalusega, et võib nakatuda Meelelahutus Koomiks Sudoku
Postimees digipakett
Postimees digipaketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli digipakett

Nukuteatri uueks juhiks pakutakse Joonas Tartut

1 min lugemist
Joonas Tartu. FOTO: Arvet Mägi

Nukuteatri uue juhi nimetamine lükkus tänaseks; Postimehe andmetel võib teatri uueks tegevjuhiks saada Rakvere teatri juht Joonas Tartu (32). Teatri nõukogu esimees Kalju Komissarov ütles, et ei kinnita teadet ega lükka seda ka ümber. Tema sõnul avalikustatakse uue juhi nimi reede hommikul.

Tellijale

Veel kolmapäeval, kui kultuuriminister Rein Lang ja kultuuriministeeriumi kantsler Paavo Nõgene kohtusid nukuteatri töötajatega, oli lootus, et uue juhi nimi selgub järgmise päeva õhtuks. Komissarovi sõnul lükkus see aga protseduurilistel põhjustel edasi.

Tartu ütles eile, et teemat kommenteerib vaid Nuku nõukogu esimees Komissarov ning juhi nimega seotud viivitusel on väga selged ja objektiivsed põhjused. «Et oleks võimalik eelnevalt rahulikult nukuteatri inimestega läbi rääkida, et nad ei peaks teatris toimuva kohta taas lugema leheveergudelt,» lausus ta.

06.04.2020 07.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto