P, 24.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Linn jagas muuseumide arenguks stipendiume

Facebook
Comments

Tänavuses Tartu linna eelarves ette nähtud 2532 eurot muuseumitöötajate stipendiumiks on otsustatud jagada viiele tartlasele. Kultuuriosakonna kultuuriteenistuse juhataja Külli Aleksandersoni sõnul on Eestis ainulaadse stipendiumi eesmärk toetada Tartu muuseumide arendustööd.

Esimest korda välja antava stipendiumi said komisjoni otsusel spordimuuseumi arendusjuht Siim Randoja, linnamuuseumi haridusprogrammide kuraator Keiu Telve, Tartu Ülikooli kunstimuuseumi koguhoidja Külli Valk, Tartu kunstimuuseumi foto- ja videokogu hoidja Peeter Talvistu ning KGB kongide muuseumi kuraator Maris Viibur.

Stipendium võimaldab muuseumitöötajatel laiendada rahvusvaheliste kontaktide võrgustikku, õppida muu maailma parimatest näidetest, täiendada end erialaselt oma ala parimate asjatundjate juures ning arendada oskusi mõnes erilises valdkonnas.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles