Sisukord
Tartu
Postimees
06.08.2020
Sten Tamkivi: Eesti idufirmad on ebaratsionaalselt patriootlikud (27) Eesti Eesti lühiuudised Lutsar soovitab asendada välismaalaste karantiininõude piiril testimisega (11) Koroonaga on kokku puutunud arvatust kümme korda rohkem inimesi (1) Narva kommunistide nimed peaaegu alistatud Kartulisaak tuleb sama heitlik nagu ilm Metsa vaarikale! Välismaa Beiruti õudust saanuks vältida (4) Välismaa lühiuudised Prantsuse eliitüksuslasi kahtlustatakse mõrvaplaanis (1) Arvamus Juhtkiri: valmistume viiruse levikuks (4) Mihkel Kunnus: Kivisaare-jahi saak (23) Kalev Kallemets: rohepöörde hind (9) Maria Rahamägi: värsket verd koolidesse (9) Andres Herkel: inimene ja meediahiiud (5) 6. august 1940: eesriie langeb (4) Omanike Keskliit: riik näitab eraomanikele mälestiste kaitsel halba eeskuju Kultuur Kataloonia kuraator: Olev Subbi on minu jaoks isiklik (1) Vastukarvapai Subbi loomingule Väga-väga halb päev ühe mehe elus Suve auk. Koroonaviirus tappis ajakirja ehk jäägem nostalgiliseks! Sport Spordi lühiuudised Arsenaliga karikavõitu tähistanud Hein: võtsin emotsionaalselt kaasa kõik, mis sealt võtta oli Kergejõustikukohtunike raske elu: tee, mis sa teed, keegi ikka kobiseb* Maa Elu Piimatootmine käib juba kolmandat kuud alla omahinna (3) Lambakasvatuses on ärevad ajad, loomade arv aina kahaneb (1) Puidu parem kasutamine on tuleviku võti Romantiline Rannatee viib hubasesse suvekohvikusse ja liblikamajja Jüri Raidla: Üha enam inimesi on leidmas teed tagasi juurte juurde Kõrgrõhk­konnad ja äike Naistemantel passib ka salatisse Haisev lutiklill aitab pärssida allergiat ja kasvajaid Rebastel kasvavad vutid Meelelahutus Koomiks Sudoku

Emadepäev möödub maratonirajal

2 min lugemist
Treeneriametit pidav Maarja Pilipenko (paremal) innustas ka oma ema Marika Pilipenkot rohkem liikuma. Emadepäeva veedavad nad samuti üheskoos joostes. FOTO: Kristjan Teedema

Kui ema ja tütar pole teineteist kaua näinud, jätkub juttu pikalt. Jutud saab ära rääkida ka joostes või kepikõndi tehes, räägivad Marika ja Maarja Pilipenko.

Tellijale Tellijale

Liikumine annab nii palju rõõmu, et toas istumisest hoopis mõnusam on tähistada emadepäeva maratonirajal, leiavad ema-tütar. Jooksumaratonile lähevad nad juba kolmandat korda. Varem on nad läbinud 10 ja 23 km rajad kepikõnnil, nüüd on kavas 10 km joosta.

Jooksma hakkasid Pili­pen-k­od tõsisemalt paar aastat tagasi, mil tütar Maarja lõpetas ülikoolis füsioteraapia eriala ning asus tööle jooksu- ja kõnnitreenerina. TÜ Kliinikumis töötav ema Marika on tütre algatusega rahul ja ütles, et füüsiline vorm on nüüd ainult paranenud.

05.08.2020 06.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto