R, 9.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Margus Tsahkna: hämamine peab lõppema

Margus Tsahkna
, Riigikogu sotsiaalkomisjoni esimees (IRL)
Facebook Twitter
Comments
Margus Tsahkna
Margus Tsahkna Foto: Peeter Langovits/Postimees

Supilinnas asuva Oa tänava garaaži «väiksemahuline» rekonstrueerimine ja laiendamine korterelamuks on lõhanud mädapaise, mis tundub Tartu linnajuhtimises juba pikemat aega kogunenud.

Ühe ametniku kiireloomuline töölt kõrvaldamine ei too selle süsteemse tegevuse kohta mingit selgust. Tegu on suhtekorralduse tavalise kriisikommunikatsioonitrikiga, et lasta «avalik veri» ning säästa suurema kahju tekkimist. Tavaliselt laseb avalikkus sellest verest ennast eksitada, kuna süüdlane on leitud ning saanud karistuse. Selle loo puhul tundub aga mulle, et seekord sellest ei piisa. Kui mädapaise lõhkeb, siis tuleb see tühjaks pigistada.

Mind sundis seda artiklit kirjutama 8. mai Tartu Postimehes ilmunud intervjuu abilinnapea Raimond Tammega, mis sisaldas endas tegeliku olukorra ausat kirjeldust, kuigi eesmärk oli vastupidine.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles