T, 6.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Eesti sprindikoondis ikka peatreenerita

Jaan Martinson
, toimetaja
Facebook Twitter
Comments

Eesti suusasprindikoondis on ikka peatreenerita, kuigi ametikoht pidanuks täituma juba eelmise nädala lõpus. «Sprindirindel muutuseta,» kirjeldas suusaliidu spordidirektor Raul Olle olukorda. «Otsustamine venib seetõttu, et tahame teha parimat valikut.»

Postimehele teadaolevalt soovivad sprinterid ise, vähemalt osa neist, jätkata senise juhendaja Bjørn Kristianseni käe all, kuid suusaliit norralast väga ei soovi. Põhjus peitub tulemustes, õigemini nende puudumises. Niisiis otsitakse kandidaati, kes sobiks kõigile ja suudaks ka sprinterid maailma tipule lähemale viia. Välismaalt on raske kedagi nõnda ruttu leida, raha suusaliidul ülemäära ei ole ning sestap otsitakse peatreenerit Eestist.

Väidetavalt on pakkumine tehtud nii mõnelegi, kuid huvi pole üles näidanud keegi. Suusaringkondades räägitakse, et sprindikoondise õhkkond ei ole töötegemiseks just kõige meeldivam, sest sportlased on liiga individualistid ja oma arvamustes kinni.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles