E, 27.03.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

RMK palub Keila-Joalt tabalukud maha võtta

RMK palub Keila-Joalt tabalukud maha võtta
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

Riigimetsa Majandamise Keskus (RMK) pakub inimestele võimalust tulla ja võtta tagasi oma tabalukk Harjumaal Keila-Joa mõisapargi rippsilla küljest, kuhu nad selle oma pulmapäeval on kinnitanud.

Kunagisi abiellujaid oodatakse Keila-Joale esmaspäeval, 20. mail. Kõik allesjäänud lukud eemaldatakse ja säilitatakse, omanikud saavad need edaspidi kätte Tallinna loomaaia lääneväravas asuvast RMK Tallinna teabepunktist, mis on alates 1. juunist avatud iga päev kella 10–18.

«Palume oma soovist tabalukule järele tulla teada anda mõisapargis töid tegeva ASi Terrat esindajale Erik Pärnale telefonil 510 9746,» ütles RMK loodushoiuosakonna Tallinna piirkonna juhataja Kristjan Maasalu ning lisas, et kindlasti peaks tabaluku omanikul endal kaasas olema vahendid, millega lukk silla küljest lahti võtta. Allesjäänud tabalukud eemaldab sildadelt ehitaja järgmise nädala jooksul.

Märksõnad
Tagasi üles