N, 21.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Töö tudengitega kingib arstile nooruse

Aime Jõgi
, reporter
Facebook
Comments
Tudengisõbralik arst-õppejõud Helmut Seepter keskel, tema ümber eilsel üldkirurgia praktikumil osalejad. Esimeses reas Tomi Mattila ja Siim Tõnisson. Teises reas Madli-Kärt Uprus, Sten Pärnits, Raiko Tiganik, Andres Paabos, Henri Okkanen, Laura Tomband, Elina Lehtmaa ja Isabella-Gabriela Heido.
Tudengisõbralik arst-õppejõud Helmut Seepter keskel, tema ümber eilsel üldkirurgia praktikumil osalejad. Esimeses reas Tomi Mattila ja Siim Tõnisson. Teises reas Madli-Kärt Uprus, Sten Pärnits, Raiko Tiganik, Andres Paabos, Henri Okkanen, Laura Tomband, Elina Lehtmaa ja Isabella-Gabriela Heido. Foto: Kristjan Teedema

Üldkirurgia osakonna arst-õppejõud Helmut Seepter on üks niisuguseid mehi, kes armastab oma eriala ja suudab üliõpilastes tekitada tunde, et tema juurde praktikumi tasub jõuda kasvõi läbi tuumatalve.

«Kaua meil läheb?» küsis Helmut Seepter eile, kui kokkulepitud ajal haiglas olin. Olles vastuse saanud, lausus ta sama konkreetselt enda ümber seisvatele üliõpilastele: «Käige söömas ära ja siis ootan teid kohe tagasi. Meil on haige pooleli!»

Et üks haige on pooleli, tähendas seda, et Seepter oli just küsitlenud haiglasse toodud kõhuvaluga patsienti ning et patsiendi voodi ümber seisid koos temaga ta kümme üliõpilast, kes kõik pidid kaasa mõtlema.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles