Sisukord
Eesti
Postimees
06.07.2020
Estoonlased lahkavad Aivar Mäed tabanud süüdistuste tagamaid (5) Eesti Eesti lühiuudised Riigikogu koguneb arutama töölubade pikendamist Martin Helme lubab uut tooni Riigikülasse tulekivi tooma Majandus Majanduse olukord on halb, aga tulevik pakub lootust Majanduse lühiuudised Suur edetabel: need on Eesti investorite lemmikaktsiad Aasia majanduste taastumine läheb hapralt Välismaa Uued viiruskolded sunnivad tuhanded inimesed koduseinte vahele Välismaa lühiuudised PÕHJALA VAADE ⟩ Noori rõhub stress ja ühiskondlik surve Doonau delta traditsiooniline eluviis taandub mootorimüra ees Arvamus Peatoimetaja Mart Raudsaar: ajakirjandus ei ole kohus (2) Juhtkiri: EKRE ujub jõuliselt vastuvoolu (7) Juku-Kalle Raid: dalai-laama juubelil on paras meenutada, et ükski autoritaarne suurriik ei ole lihtsalt niisama altruistlik Raimond Kaljulaid: kuidas toetada maaomavalitsusi? (1) 5. juuli 1940: valimisetendus algab Kultuur Kapitalist astub kirikusse ja küsib: «Palju maksab?» Elab veel funk Kultuuri lühiuudised Kas on kerge olla noor?* Sport Tänak meelitas Viru rallile oodatust rohkem pealtvaatajaid Spordi lühiuudised Karistused rikkusid Hamiltoni nädalavahetuse Flora võidutses, Trans kurvastas, Paide rõõmustas Tartu Piret Bristol: muutuste arhitektid Ott Kiens: roheline orav Tartu linnapildis Parkide elurikkuse projekt ei taotlegi harjumuspärast ilu Autovabaduse puiestee avanes rõõmsalt ja rahvarohkelt Tartu lühiuudised Koroonaepideemiajärgne aeg hoiab kliinikumi töötajad valvel (3) Värvika ajalooga Kavastu jõeparv sai uue kuue Meelelahutus Koomiks Sudoku

Imikud peavad iga päev Virumaalt Tallinna ravile sõitma

2 min lugemist
FOTO: SCANPIX

Kuna ainus väikelastega tegelenud füsioterapeut Lääne-Virumaal vahetas elukohta, on sunnitud peagi kuuekuuseks saavate enneaegsete kaksikute ema sõitma imikutega kaks nädalat järjest iga päev saja kilomeetri kaugusele Tallinna ravile.

Tellijale Tellijale

Lääne-Virumaal Haljala vallas elava Annely Põllu laste perearst määras veebruaris, et imikud tuleks viia füsioterapeudi juurde, kes teeks neile beebimassaaži. «Nad on enneaegsed ja vajavad beebimassaaži, sest nende lihased on toonuses ja pinges,» selgitas ema.

Põld ootas kaks kuud Rakvere haigla järjekorras ja kui aprilli alguses vastuvõtuaeg kätte jõudis, sai ta teada, et sealne füsioterapeut on töölt lahkunud. Tegemist oli terves maakonnas ainsa füsioterapeudiga, kes tegeles spetsiaalselt väikelastega.

04.07.2020 06.07.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto