P, 24.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Sirje Niitra: suvi koos firma suvepäevadega või ka ilma

Sirje Niitra
, toimetaja
Facebook
Comments
Sirje Niitra
Sirje Niitra Foto: SCANPIX

Paljude ettevõtete töötajad elavad praegu iga-aastaste suvepäevade ootuses – tulemas on kindla peale üks huvitav ja lõbus nädalalõpp, arvab enamik. Korraldajail on käed-jalad tööd täis: nuputatakse, mida uut ja huvitavat seekord pakkuda ja kuidas seda kõike võimalikult odavamalt teha.

Üritusturundajad ütlevad, et firmad on hakanud taas rohkem mitmepäevaseid suvepäevi korraldama, kuid majanduskriis on õpetanud neid varasemast enam raha lugema ja liigset priiskamist enam ei näe. Küll aga tahetakse pakkuda üllatusi, mida on professionaalse korraldaja abiga lihtsam teha.

Suvepäevade kasulikkuses pole vaja kedagi veenda. Selge see, et need liidavad kollektiivi ja aitavad kolleege vabamas miljöös hoopis teise külje alt tundma õppida. Kui asi on soliidselt ja kõiki osalejaid arvestades korraldatud, aitab selline ühine nädalalõpp mõnusalt lõõgastuda ning muljeid jagub pikemaks.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles