E, 25.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Aukohus kuulas ära skandaali osalised

Karin Kangro
, reporter
Facebook
Comments
Taimi Samblik
Taimi Samblik Foto: SCANPIX

Reformierakonna aukohus kuulas eile ära sisevalimispettuses kahtlustatavad ja erakonna töörühma. Otsuse kaalumist jätkati hiliste tundideni, et esitada see täna ennelõunal koguneva Reformierakonna juhatuse koosolekule.

Aukohtu esimees Andrus Umboja ning liikmed Paul-Eerik Rummo, Erik Salumäe, Heli Suvi ja Madis Timpson kuulasid eile pärastlõunal erakonna peakontoris esmalt ära Lääne-Viru arendusjuhi Taimi Sambliku (ülemisel pildil), kes on pettuse toimepaneku üles tunnistanud, kuid väidab, et tegi seda Kristiina Ojulandi ja Einar Vall­baumi (alumisel pildil) korraldusel. Eile pärast aukohtust väljumist ütles Samblik, et tal ei ole varem öeldule midagi lisada ja ta jääb oma sõnade juurde.

Järgmisena kuulas aukohus ära sisevalimistel Reformierakonna juhatusse valitud europarlamendi saadiku Kristiina Ojulandi.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles