Sisukord
Eesti
Postimees
03.04.2020
Saarlastel tärkab lootus masstestimiseks Eesti Saarlastel tärkab lootus masstestimiseks Eriolukord tõmbas keset Euroopa Liitu eraldusjoone Eestisse jõudis esimene ports isikukaitsevahendeid Koroonaviirus pani kaevanduse seisma Riik kiirendab kiire interneti jõudmist maale Juuksed kasvavad eriolukorras pikemaks Majandus Valitsus üritab kriisi leevendada raha abil Kaks ettevõtjat kolmest plaanib töötajate palka kärpida Naftasõda nõudis esimese ohvri Välismaa Kolm Kesk-Euroopa riiki rikkusid põgenikeseadust Itaalia arstid poevad Armani kaitseülikondadesse Noorele koroonaohvrile sai saatuslikuks paanika Kriis suurendab Sobjanini mõju Rohelisel Mandril on puhkenud maniakaalne ostupaanika Wuhanis kremeeriti tavalisest mitu korda rohkem inimesi Arvamus Olesja Lagašina: tahaks sisulist kriitikat Peeter Roosma: inimõiguste konventsioon kehtib ikka Tarmo Soomere: andmete peitmine toob inimohvreid (6) Katri Raik: õlitehas ei ole Ida-Viru päästepakett Veiko Kommusaar: kaasata tuleb kogu korrakaitsevõimekust Sergei Metlev: vene küsimuse koroonavärving Kultuur Kultuuri- ja spordivaldkonna kriisipaketis on 25 miljonit Kes saavad küsida kulka eristipendiume? Romaan, mis aimas pandeemiat ette Luuseri tundeline teekond Sport «Pigem surra jalgel kui elada põlvili.» Tartu Nikolai Põdramägi: me võidame koroona Tarmo Punger: arvestagem, et igaüks meie seast võib olla viirusekandja! Marika Saar: lasteaednik eesliinil Kaubaks läks tühi krunt, kuid mitte vana maja Ühe vaba töökoha kohta on meil üle kümne töötu Erkki Kõlu vaatab üle oma WC-paberi- ja seebivarud Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Rahvaalgatust võimaldav eelnõu valmib sügiseks

2 min lugemist

Riigikogu põhiseaduskomisjoni reformierakondlasest esimees Rait Maruste ütles, et rahvaalgatust võimaldava seaduse eelnõu kirjutatakse valmis suvel ja see jõuab Toompeal arutlusele sügisel.

Tellijale

Eile seda küsimust arutanud komisjon leppis kokku vaid eelnõu põhijoontes. Endiselt jäädi seisukohale, et põhiseadust rahvaalgatuse võimaldamiseks muutma ei hakata. Pealegi on seadusega piisavalt reguleeritud rahvahääletuse korraldamine, mis komisjoni hinnangul täiendusi ei vaja.

Küll aga on vaja luua regulatsioon, mis võimaldaks rahval oma soovidega valitsuse või parlamendi poole pöörduda.

02.04.2020 03.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto