Sisukord
Sport
Postimees
06.07.2020
Estoonlased lahkavad Aivar Mäed tabanud süüdistuste tagamaid (2) Eesti Eesti lühiuudised Riigikogu koguneb arutama töölubade pikendamist Martin Helme lubab uut tooni Riigikülasse tulekivi tooma Majandus Majanduse olukord on halb, aga tulevik pakub lootust Majanduse lühiuudised Välismaa Uued viiruskolded sunnivad tuhanded inimesed koduseinte vahele Välismaa lühiuudised PÕHJALA VAADE ⟩ Noori rõhub stress ja ühiskondlik surve Doonau delta traditsiooniline eluviis taandub mootorimüra ees Arvamus Peatoimetaja Mart Raudsaar: ajakirjandus ei ole kohus (1) Juhtkiri: EKRE ujub jõuliselt vastuvoolu (2) Juku-Kalle Raid: dalai-laama juubelil on paras meenutada, et ükski autoritaarne suurriik ei ole lihtsalt niisama altruistlik Raimond Kaljulaid: kuidas toetada maaomavalitsusi? 5. juuli 1940: valimisetendus algab Kultuur Kapitalist astub kirikusse ja küsib: «Palju maksab?» Elab veel funk Kultuuri lühiuudised Kas on kerge olla noor?* Sport Tänak meelitas Viru rallile oodatust rohkem pealtvaatajaid Spordi lühiuudised Karistused rikkusid Hamiltoni nädalavahetuse Flora võidutses, Trans kurvastas, Paide rõõmustas Tartu Piret Bristol: muutuste arhitektid Ott Kiens: roheline orav Tartu linnapildis Parkide elurikkuse projekt ei taotlegi harjumuspärast ilu Autovabaduse puiestee avanes rõõmsalt ja rahvarohkelt Tartu lühiuudised Koroonaepideemiajärgne aeg hoiab kliinikumi töötajad valvel (3) Värvika ajalooga Kavastu jõeparv sai uue kuue Meelelahutus Koomiks Sudoku

Pärnu ja Tartu täienevad, pealinna klubid sisuliselt komplekteeritud

2 min lugemist
Pärnu ja Tallinna Selver Eesti meistrivõistluste finaalis FOTO: Andres Haabu

Tartu Bigbanki mänedžer Alari Jõesaar ütles, et ei taha veel kokkulepetest ja lepingutest rääkida, sest asjad saavad selgeks järgmisel nädalal. «Siis saan välja öelda, kes meil mängivad. Mingid asjad susisevad, aga konkreetselt ei tahaks veel rääkida,» sõnas Jõesaar.

Tellijale Tellijale

Kui vahepeal oli kuulda, et nii juunioride kui täiskasvanute koondises head mängu näidanud 19-aastase Robert Tähe vastu tunneb huvi ka mitu välisklubi, siis hetkeseisuga jätkab ta Tartus. «Praeguse seisuga jätkan Tartu meeskonnas, sest pole ühtegi konkreetset pakkumist saanud,» kinnitas Täht.

Teatavasti tugevdas Tartu uue hooaja eel oma ridu Argo Meresaarega, kes viimati pallis Tallinna Selveris. Lisaks sõlmiti uutest tulijatest leping sidemängija Andres Toobaliga ja sel positsioonil on olemas ka lätlane Artis Caics.

04.07.2020 06.07.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto