Sisukord
Tartu
Postimees
11.07.2020
Eesti Priit Hõbemägi on valmis minema kultuurikomisjoni vastu kohtusse Eesti lühiuudised Vanglamüüri lammutamine tõi hea üllatuse Kriis suunamudijaid ei murdnud (2) Majandus Analüüs: Tallink kaotas üle kahe miljoni reisija (2) Apple’i aktsia ralli teeb murelikuks, analüütikud soovitavad siiski osta (1) Välismaa AJA PEEGEL. Tunnistajad vaikivad seni Srebrenica ohvrite matmispaikadest Välismaa lühiuudised Arvamus Mihkel Kunnus: hukkamine e-kohtus (5) President Kanye West (3) Tagasihoidlik töörügaja Linnapea salarelv 111 päeva sisekaemust Juhtkiri: tõuksisõit pole lapsemäng (1) Tühista või saa tühistatud: avalikust arutelust sotsiaalmeedia ajastul (2) Sport MMA-eksperdid Vallo Hannus ja Ari Matti Mustonen lahkavad UFC suurt peamatši Ville Arikese kolumn: spordimaailm, mida me veel ei tundnud Tiidrek Nurme andis kogu oma elu jooksmisele (3) Merendus Täna algaval Muhu väina regatil suuri pidusid ei tule Merenduse lühiuudised AK Põhjala võlud ja valud: vana kummitehas võidetakse inimestele tagasi Arter Laevandusjuht Kadri Land: Tundub, et põdesin koroonat juba aasta algul Eesti jälle esirinnas! Mets kaob, mis mühiseb (58) Õiguspsühholoog Talis Bachmann: kui on ainult sõna sõna vastu, siis ei tohiks süüdi mõista (6) Põhjala võlud ja valud: vana kummitehas võidetakse inimestele tagasi «Väina tuled see aasta?» Romantikadisainer – ongi selline amet? Mis on saanud rahvaautost? Škoda Octavia sõiduproovis püüame saada jälile (1) Kuidas voltida periskoopi? Huawei täiustas parimat kaameratelefoni Esimene rokifestival tähistas totaalset vabanemist Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tasuta parkimise aeg ajab segadusse

2 min lugemist

Makstes Tartu linna tasulisele parklale sõiduki jätmise eest, jääb alles õigus parkida 15, 60 või 120 minutit tasuta. Sageli sõidukijuhid seda võimalust trahvi saamise hirmus pigem ei kasuta või tähistavad parkimist valesti.

Tellijale Tellijale

Otsides vastust küsimusele, kuidas B-piirkonnas tund aega tasuta parkimist kasutada, kui maksta ühe tunni eest ja vaja on lahkuda kaheks tunniks, jäävad autojuhid hätta. «Tuleb otsida muu koht,» arvas Ermo Kivi. Teiste võimalustena pakkus ta, et teeks autoga pärast esimest tundi tiiru ja sõidaks parklasse tagasi või maksaks mõlema tunni eest.

Sellises olukorras, kus B-piir­­konnas tasulisel alal on vaja parkida kaheks tunniks, pidas targemaks mujale parkida ka Raido Kont. Ta lausus, et tavaliselt on ta siiski tunniga hakkama saanud. Tasuta aja kasutamise kohta tasulises parklas küsis ta, kas saab üldse nii parkida.

10.07.2020 12.07.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto