Sisukord
Tartu
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Rattaõnnetus seostus Kroonuaia silla remondiga

1 min lugemist
Märk, mis linnavalitsuse liikluskorraldajate nägemuses peaks keelama sõidu Vabadussilla rattarajal. FOTO: Kristjan Teedema

Läinud nädalal Tartus Vabaduse puiestee ja Emajõe tänava nurgal veoautot ramminud ning kergemaid vigastusi saanud jalgrattur võis olla liikluse ümberkorralduse ohver, kuid võis ka liiklusmärki eirata.

Tellijale

Läinud nädala neljapäeval levitas politsei liiklusinfot, mille järgi rammis Vabadussillalt kesklinna poole liikunud 24-aastane Gunnar jalgrattaga veoautot, mis oli samuti sillalt tulnud ning mille juht, 45-aastane Voldemar, oli tegemas parempööret Laiale tänavale.

Pärast Tartu Postimehe tähelepanekut, et veoautodel on manööver Laiale tänavale keelatud, tegi politsei paranduse: veok oli sooritamas parempööret hoopis Emajõe tänavale. Tavapäraselt on selline manööver päevasel ajal keelatud kõigile peale jalgratturite, Kroonuaia silla remondi tõttu lubas aga linnavalitsus ajutiselt parempöörde mootorsõidukitele.

31.03.2020 01.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto