Sisukord
Tartu
Postimees
11.07.2020
FOTOD JA VIDEO ⟩ Riskiallikas ei ole elektritõukeratas, vaid inimene Eesti Priit Hõbemägi on valmis minema kultuurikomisjoni vastu kohtusse Eesti lühiuudised Vanglamüüri lammutamine tõi hea üllatuse Kriis suunamudijaid ei murdnud Majandus Analüüs: Tallink kaotas üle kahe miljoni reisija (1) Apple’i aktsia ralli teeb murelikuks, analüütikud soovitavad siiski osta Välismaa AJA PEEGEL. Tunnistajad vaikivad seni Srebrenica ohvrite matmispaikadest Välismaa lühiuudised Arvamus Mihkel Kunnus: hukkamine e-kohtus President Kanye West Tagasihoidlik töörügaja Linnapea salarelv 111 päeva sisekaemust Sport MMA-eksperdid Vallo Hannus ja Ari Matti Mustonen lahkavad UFC suurt peamatši Ville Arikese kolumn: spordimaailm, mida me veel ei tundnud Tiidrek Nurme andis kogu oma elu jooksmisele Merendus Täna algaval Muhu väina regatil suuri pidusid ei tule Merenduse lühiuudised AK Põhjala võlud ja valud: vana kummitehas võidetakse inimestele tagasi Arter Laevandusjuht Kadri Land: Tundub, et põdesin koroonat juba aasta algul Eesti jälle esirinnas! Mets kaob, mis mühiseb (2) Õiguspsühholoog Talis Bachmann: kui on ainult sõna sõna vastu, siis ei tohiks süüdi mõista Põhjala võlud ja valud: vana kummitehas võidetakse inimestele tagasi «Väina tuled see aasta?» Romantikadisainer – ongi selline amet? Mis on saanud rahvaautost? Škoda Octavia sõiduproovis püüame saada jälile Kuidas voltida periskoopi? Huawei täiustas parimat kaameratelefoni Esimene rokifestival tähistas totaalset vabanemist Meelelahutus Koomiks Sudoku

Valimisjaoskondi jääb Tartus vähemaks

2 min lugemist
Jüri Mölder FOTO: Sille Annuk / Postimees

Ehkki Tartus moodustatakse valimisjaoskondi tänavu seitse vähem kui eelmistel valimistel, ei usu linna valimiskomisjoni esimees Jüri Mölder suurt tunglemist valimispäeval, sest pikeneb eelhääletuse aeg.

Tellijale Tellijale

Mölder ütles, et oktoobrikuiste kohalike valimiste korraldust tutvustades tulekski alustada sellest, et eelhääletamise periood on pikem. Eelmistel valimistel oli kolm eelhääletamise päeva ja valimiste pühapäev – kokku neli päeva. Tänavu on eelhääletamise päevi seitse. Sama palju, kui on elektrooniliseks hääletamiseks. See tähendab, et valimisjaoskondades saab hääletada kaheksal päeval.

Eelhääletamise aeg jaguneb kaheks. Esimesed neli päeva ehk 10.–13. oktoobrini on lahti maakonnakeskuste valimisjaoskonnad, Tartus kokku kuus, kus käib hääletamine väljaspool elukohajärgset valimisjaoskonda. Tartus on need kõik kaubanduskeskustes: Eedenis, Annelinna keskuses, Tartu kaubamajas, Lõunakeskuses ning uuendusena Taskus ja Nõlvaku Prismas.

10.07.2020 11.07.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto