Sisukord
Arvamus
Postimees
14.08.2020
Pettuse ohver: nad olid väga hästi ette valmistunud Eesti Lehar Küti edasilükatud otsus sündis raskelt Eesti lühiuudised Valgevenes vahistati Eesti kodanik Kurikamehest mõrvar sooritas vanglas enesetapu Pärnus hakkab robot lammutama eluohtlikku 70meetrist korstent Majandus Riigi Kinnisvara AS: riik saab ehitajatelt juba 10 protsenti allahindlust! Nordeconi juht: me ei pääse siit kriisist lihtsalt! Majanduse lühiuudised Välismaa Maski kandmise käsk pani sajandi eest relva haarama Näo katmise nõue põrkub inimeste vabaduseihaga (4) Välismaa lühiuudised Arvamus Juhtkiri: raha jagamisel sotid selgeks (1) Marica Lillemets: postiljoni oodates Tõnu Talvi: Eesti looduskaitse 110 Toomas Alatalu: suurest poliitikast Kai Klandorf: milline on õige vabaühendus? Andrus Karnau: vanameeste mäss (7) Kultuur Mingo Rajandi: uus plaat küsib ja otsib vastuseid Suve auk. Halli värvi saladus K-drama – purjutamise saatel kulgev tee õnneni Sport Eesti jalgpalli meistritiitel annab konkurentide ees meeletu edu Kuidas sportlased saavad sportida? Tartu Eesti hiphopifestivali korraldajad kraadivad peolisi Rannar Raba: autoosaduse puiesteelt Emajõe äärde Eestis seninägemata teetöö edeneb silmanähtavalt Koolijuhid ootavad ministeeriumi korraldusi Tartu lühiuudised Karlova elanikke häirivad kihutavad pedaalinahaalid Endine pokkerimängija jäi süüdi küberkuritegudes Miks sa siin oled? Töötan, vastab ehitusinsener Gerttu Kupp objektil küsijale Meelelahutus Koomiks Sudoku

Mihkel Mutt: tark hoiab fanaatikutest eemale

4 min lugemist
Mihkel Mutt. FOTO: KRISTJAN TEEDEMA/PM/SCANPIX BALTICS

Moslemite suures sisetülis ei ole lääne inimese jaoks ingleid ega kuradeid. Mida ka lääs ette ei võtaks, tuleb tal seda hiljem kahetseda. Sellepärast peab ta kui vähegi võimalik sealt eemale hoidma, leiab kolumnist Mihkel Mutt.

Tellijale Tellijale

USA meenutab praegu tenorit, kes laulab pika aaria: «Ma kohe tõmban taskust ninarätiku ja hakkan nina nuuskama!» Enne kui tegelikult tõmbab ja ka nuuskab.

Nii pikalt ei ole vist kunagi ühestki rünnakust eelnevalt räägitud ja selle eesmärke piiritletud. See on mõistetav, sest Iraagi vari lasub kogu USA ja lääne poliitikal. (Obama aina kordab, et plaanitava rünnaku siht ei ole «režiimimuutus», mis oli neokonide ja teiste romantikute lemmikväljend.) Samas muutub asi kuidagi kahtlaseks ja isegi tragikoomiliseks.

13.08.2020 14.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto