K, 1.02.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Sobivast saarekesest saab uus peenramaa

Elina Randoja
, reporter
Sobivast saarekesest saab uus peenramaa
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Juba kolm aastat edukalt käigus olnud Lehe tänava aiamaal kasvatatakse nii söögi- kui ilutaimi. Nii nagu ikka, on ka seal käinud vahel vargad toidukraami näppamas, kuid need on olnud harvad juhud ja probleem pole olnud kaugeltki nii suur, kui alguses kardeti.
Juba kolm aastat edukalt käigus olnud Lehe tänava aiamaal kasvatatakse nii söögi- kui ilutaimi. Nii nagu ikka, on ka seal käinud vahel vargad toidukraami näppamas, kuid need on olnud harvad juhud ja probleem pole olnud kaugeltki nii suur, kui alguses kardeti. Foto: Kristjan Teedema

«Ühel pool on täitepinnas, teisel pool on kaitsealused taimed – me oleme siin nagu saare peal,» viipas MTÜ Tartu Maheaed algataja Avo Rosenvald uuel hektarisuurusel peenramaal seistes.

Järgnevat võiksid erilise huviga lugeda Mõisavahe tänava elanikud, sest maatükk, kuhu iga soovija oma peenrad võib teha, asub just nende ukse taga.

Tegelikult saadi maalapp linnalt juba kevadel ja Avo Rosenvald tegi sinna proovipeenra. Nii oad kui porgandid tulid igati tublid keskmised.

Märksõnad
Tagasi üles