Sisukord
Tänane leht
Postimees
12.08.2020
Joakim Helenius: võtan Eesti kodakondsuse ja astun parteisse! (71) Eesti Helme: jutt huvide konfliktist on poliitiline malakas Eesti lühiuudised Emapiimapiknikul jagati kogemusi Ilissoni võluvitsad: digipädevus ja tulevikuoskused (1) Hiidpalgaga haridusametnik näitas veenvalt klassi Teatrimajad jätkavad publiku hajutamist Majandus Majanduse lühiuudised Jaanus Murakas: farmi juhid peavad juba ise lüpsma minema Pettusega vahele jäänud nõuavad ikka toetust Välismaa Plahvatus pühkis ametist Liibanoni valitsuse Valgevenes jätkub valimiste järel protestilaine Saksa lapsi saadeti natside juhitud kuurortidesse Välismaa lühiuudised Briti valitsus nõuab migrantide tõkestamisel prantslaste abi Slovakkia-Venemaa tüli jäljed viivad Berliini mõrvani Hispaania monarhia kõigutaja Arvamus Juhtkiri: Hongkongi ja vaba maailma tulevik Herman Kelomees: George Soros ja tema vaenlased Andrei Kuzitškin: patriootide kool Airi Hallik-Konnula: pakendikott igasse koju! Tarmo Pikner: teised tulemised Kultuur Kultuuri lühiuudised Toomas Kümmel: kõik riigid on omamoodi mõttetud «Õitsva mere» salajased hoovused Saaremaa taluõuel Rumalate inimeste mõttetu surm Sport Spordi lühiuudised Itaalia korvpalliklubi ehitab võistkonda ümber Eesti talendi, et tõusta tagasi tippu Hooaega tagasihoidlikult alustanud Rasmus Mägi rahustab pöidlahoidjaid, lubades juba paari päeva pärast mehist ajakärbet Prokuratuuri süüdistus: Andrus Veerpalu lubas oma toas tegeleda veredopinguga (2) Intervjuu ⟩ Cédric Énard oma põhimõtetest, karistusmeetoditest ja suvisest frustratsioonist Tartu Koolijuhid valmistuvad eriolukorraliseks õppeaastaks Tallinn tuleb Tartule kolme kilomeetri jagu lähemale Tartu lühiuudised Piirangud küll, aga mõned siiski võivad. Miks nii? Politsei tabab üha rohkem kiiruseületajaid Septembris avab uksed erilise välimuse ja sisuga uus Elva spordihoone Tartuffist jääb jälg, mille teeb Ajuokse kunstnik Stina Hajusalt paigutatud toolide kõrval leidus ruumi lamamisekski Kuulsa tänavakunstniku paljastamine Krõõt Kiviste: autovabaduse puiestee oli aus tehing Vambola Paavo: viirusepealinn Tartu kutsus ise kurja välja Meelelahutus Koomiks Sudoku

Võimalik vaid Lihulas

3 min lugemist

Mitmed Telseti kaabeltelevisiooni kliendid jäid möödunud pühapäeval telepildita, selle asemel sähvisid ekraanil kummalised triibud.

Tellijale Tellijale

Samal ajal kui Telseti Lihula kliendid põrnitsesid oma sähvivat teleriekraani, vaatasid Elioni ja teiste firmade kliendid saateid «Võimalik vaid Venemaal», «Võimalik vaid Eestimaal» ja mõistagi poliitikute unustamatult reipaid valimisreklaame. Aga mina kui Telseti vana klient ohkasin karastunult: «Ilma pildita telerivaatamine on võimalik vaid Lihulas.»

Esialgu olin siiski segaduses. Arvasin, et mu eakas teler ütles üles, ja siis, et antenn on valesti sees. Kui hakkasin oma tuttavatele helistama, sai asi selgeks. Nad olid Telseti peale püha viha täis. Üks neist oli käinud surnuaial ja põiganud koduteel tütre poolt läbi. Tütar soovitanud emal kähku koju minna, sest tema tahtvat «Sajandi armastust» vaadata, ja imestanud, et kas ema siis seda mitmes riigis keelatud filmi ei vaatagi.

11.08.2020 12.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto