P, 28.05.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Ragbit mängitakse SELLi mängudel

Facebook Twitter
Comments

Tuleval aastal 30. sünnipäeva tähistav ja algselt Soome-Eesti-Läti-Leedu üliõpilastele mõeldud kompleksne spordiüritus leiab aset 16.–18. maini Tartus. Samal ajal võtavad linnas mõõtu ka ragbimängijad.

Eelmisel aastal Riias peetud mängudel oli seitsmeragbi kavas, kuid uude kavva see Eesti Akadeemilise Spordiliidu juhatuse esimehe Ants Veetõusme sõnul ei mahtunud. Sel korral on kavas korvpall, võrkpall, minijalgpall, saalihoki, maadlus, judo, jõutõstmine, lauatennis, sulgpall, ujumine, kergejõustik, male ja orienteerumine. Veetõusme prognoosis osalejate arvuks ligi 2000 tudengit vähemalt 15 riigist, sest alates 1998. aastast on võistlused avatud ka ülikoolidele väljaspool nelja algatajamaad.

Kuigi võistluseni on aega üle poole aasta, on ettevalmistused juba alanud. Algne info on ülikoolidesse laiali saadetud, oktoobri alguses koguneb ka võistluste nõukogu, kes vaatab üle programmi ja toimumispaigad ning arutab finantsküsimusi.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles